пірсинг брови

Є кілька способів проколоти брову: горизонтально, вертикально, кутове, у кілька разів, а також під оком – анти-брову пірсинг. Ми `постараємося від нас залежне, щоб сказати вам якомога більше всього цього способами, але для початку ми хотіли б нагадати вам, що жодна з цих пірсинг нічого не означає взагалі! Ви просто зареєструватися, щоб пірсинг культури і не більше того.

Тоді для стандартного пірсингу брови-це `и краще вибрати microbananas з 1.2x12mm розміру або 1.2x10mm. Такі ювелірні стиснути шкіру найменше, і форму зігнутої банана знижує ризик відторгнення. А також мікробар, кільця, балки з шипами і інші глави підходять для носіння в зцілив прокол. Коротше кажучи, ви носите речі, які зручні для вас, для того, щоб не мати проблем.

Як завжди професійних снарядів слідувати правилу: “Краще дорого, але хорошої якості”, – ось чому при виборі прикраси для пірсингу ви б краще вибрати титан, а не дешевої сталі. Багато людей готові сперечатися пристрасно, як вони завжди носили сталі і були щасливі, але стали дуже причину відхилення і запалень. Але ми відхилилися від теми, тепер давайте повернемося до нього.

Правильно вибрати місце пірсингу майстер повинен мати чітке уявлення про те анатомічна будова брови і supersiliary нервових закінчень, щоб не пасти їх. Тому брови можуть бути легко прокололи в першому кварталі (той, який знаходиться ближче до храму – куточок ока)), але ні в якому разі не бути пробиті в центрі і недалеко від моста (Однак це не T відносяться до мосту): саме місце, де supersiliary нерва очі проходить (там `са шанс якщо й не стати сліпим, але, щоб зруйнувати ваші зір – авторський зауваження).

Спосіб зробити пірсинг – під прямим кутом або під невеликим кутом до бровки – це ваш особистий вибір, будь прокол буде вимагати рівні зусилля для зцілення.

Прокол маркерами, верхніх і нижніх, в стандартному way.A горизонтальний пірсинг представляє деякі труднощі, але професійний здатний зробити таку операцію. Пірсинг брови самі по собі набагато менш болюча операція, ніж, наприклад, пірсинг язика. Може бути, тому брови, як пірсинг у кілька разів.

Брови пірсинг зроблений правильно заживає дуже швидко і без проблем приблизно через 2-3 тижні. Це означає, що приблизно через 20 днів ви можете змінити ювелірні до золота один, наприклад, або улюблену сталі. Nevertherless, навіть зцілив Braw може бути легко травмовані навіть при зльоті вашому одязі: бути спійманим м’ячем або конус з светр – це `и звичайна справа. І якщо ви ловите на чомусь погано, то вам прийде є зцілити все заново.

Тому, чим частіше ви робите дії, які можуть призвести до травми, займатися видами спорту, які включають контакт, ви `ве отримав ризик травмувати брову. Можливо, є сенс мислення якийсь інший спосіб пірсинг, деякий замкнутий варіантів, як інтимний пірсинг, мова, пупок.