перукарських ножиць догляду

Для того, щоб дати гідну стрижку, ви повинні мати відповідне обладнання, яке допоможе вам отримати роботу правильно. Професійні ножиці Перукарні є обов’язковими – вони роблять різниці між розчаруванням і добре виконану роботу. Вони приходять з різними цінниками, квітів, стилів і довжини. Що стосується ціни, то підібрати пару приблизно за $ 20 в салон краси, або ви можете придбати ножиці за кілька сотень доларів. Якщо ви дасте випадкові стрижки в домашніх умовах, за 20 $ пара буде робити цю роботу. Однак, якщо ви стригти волосся весь день, кожен день, в салоні, ви будете мати потребу в більш дорогі, вище якість ножиці. Ви отримаєте те, що ви платите.
правильний догляд
Незалежно від ціни, яку ви заплатили за свої ножиці, всі вони потребують належного Maitenance і турботу. В кінці кожної сесії стрижки (будинку) або робочого дня (в салоні), вам необхідно очистити, висушити і змастити ножиці Перукарні.

Очищення: Мийте ножиць ретельно теплою, мильній воді. Будьте обережні, щоб не вдарити кінчики ножицями проти сторін раковину.

Висихання: Використовуйте м’яку, чистим рушником ретельно висушити ножицями. Будьте впевнені, щоб отримати між лопатками, щоб запобігти будь-який тип пошкодження.

Мастильні: Відкрийте ножиці під кутом 90 ° і помістіть краплю олії на спільному де леза зустрічають. Робота масло в спільному шляхом відкриття і закриття лопатей. Це буде працювати будь-які волосся, пил, бруд і хімічні речовини, які знайшли свій шлях у суглобі.

Коли ваш закінчили очищення, сушіння і мастильних ваші ножиці, зберігати їх у мішечок, який ви купили їх дюйма Якщо ви кладете ножиці в коробці або сумці, кінчиків лопатей може отримати пошкодження.
належне використання
Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій щодо правильного використання ножиць, ваші ножиці можуть прослужити вам все життя.

* Різка волосся за допомогою ножиць.
* Різка чисте волосся.
* Регулярно перевіряйте, щоб побачити, якщо ваші ножиці, потребує корегування.
* Отримайте ваш загострені ножицями (професійна тільки!), Якщо вони як і раніше не працюють належним чином після того, як чистити і змащувати їх.
* Тримайте ножиці Перукарні від будь-яких гребінь стерилізація, хімічна завивка або фарбувальні хімічні речовини – вони можуть пошкодити ваші ножиці.

Це дуже важливо, щоб ваші ножиці чистими і змазаними, тому що це подовжує життя ваших ножиць. З іншого боку, часте використання брудних, тупі або пошкоджені ножиці скорочує термін служби вашого ножиці і зробить його necessayr для вас, щоб купити нову пару раніше, ніж, якщо ви взяли хорошу турботу про них. Так робити собі (і ваші ножиці) ласку: чисті, сухі, і змастити!