органічні шкіри та догляду за волоссям

Органічний догляд за шкірою і догляду за волоссям, ринок перебуває на підйомі. Після того, як нішу на ринку, тепер він має значний профілю як наслідок схвалення знаменитість плюс комерційних успіхів завдяки загального споживача стає все більш усвідомлюють, що вони поставити на їх шкіру, а також більш високий рівень освіти з етики за виробничими процесами. Так що, купуючи органічні є безпрограшної ситуації, але навіщо ви йдете зелених »з вашою шкірою догляд і де найкраще місце, щоб знайти органічні продукти краси?
Чому обирають органічні продукти догляду за шкірою?
По-перше, хто не хотів би, щоб видалити стільки токсичних сполук від їх тіла, як це можливо. Неорганічні по догляду за волоссям та косметичних продуктів виробляються з використанням хімічних речовин, які організм поглинає і поглинає через шкіру голови, волосся і шкіри. Це ніколи не може бути добре для вашого здоров’я в довгостроковій перспективі.
Загального хімічного речовини, що використовується в красі та особистої гігієни (шампуні, зубна паста і т.д.) є лаурилсульфат натрію (SLS). Цей продукт збільшує кількість піни, створений при контакті з водою, але вже давно асоціюється як роздратування шкіри. Хімічний аналогічно миючого засобу і видаляє натуральні масла з поверхні шкіри. Щоденне використання і тривалий вплив результатів у сухість та лущення.
Мінеральне масло є широко використовуваної альтернативою більш дорогим масла для догляду за шкірою, але це насправді є побічним продуктом нафти. Масло діє як бар’єр, що запобігає волосся і шкіри поглинати інших інгредієнтів продукту і є відомою причиною акне.
Консерванти називається “парабени” використовуються в дезодоранту і були пов’язані з раком молочної залози, а також є відомий подразник для страждаючих екземою. Інший консервант називається methyldibromo глутаронітріл (MDGN), також розглядається в якості подразника. Є кілька більш інгредієнтів, які є потенційно шкідливими не тільки в якості алергенів, але і як канцерогенні речовини (речовин, що беруть участь в розвитку раку).
По-друге, виробництво органічних і натуральних продуктів є більш екологічно чистим процесом, який добрішим до землі і без випробувань на тварин нелюдські методи, використовувані основні здоров’я та краси компанії.
Багато людей в даний час перехід до органічного шкіри та догляду за волоссям, щоб охороняти себе від шкідливих хімічних речовин і дистанціюватися від морально сумнівних методів виробництва.
Де купити органічні продукти краси
У зв’язку з лазівкою в законі, для здоров’я і краси може бути визначена як «органічний» ще містять потенційно небажаних хімічних речовин. За відсутності сертифікації, продукт може мати один інгредієнт з органічного землеробства і продавати себе як “органічний”, навіть якщо інші інгредієнти є синтетичними. Навіть вищезгаданий лаурилсульфат натрію часто називають як «отримані з кокосового ‘, проте його властивості настільки далекі мало схожості.
Таким чином, знайти продавця, який тільки акції і продає органічні продукти краси, які сертифіковані визнаним органом з сертифікації або купує у постачальника, який працює у напрямку сертифікації. У Великобританії, Soil Association сертифікації органічної продукції з використанням цих критеріїв:
1) Якщо продукт має 95% органічних інгредієнтів, то він може бути відзначений «органічної».
2) Якщо він має 70-95% органічних інгредієнтів, то він може бути відзначений “, приготовані з органічних інгредієнтів.
3) Якщо менше 70%, то продукт не отримує сертифікацію.
Знайти інтернет магазин з продажу органічних продуктів краси, як вони будуть викласти свої кодексу етики в простих термінах кажу вам точно, де їх продукція поставляється з сертифікації і що вони шукають від постачальника.