мій власний досвід контактних лінз – частина 1

Я завжди чистити окуляри, щоб я міг краще бачити, або я повинен був видалити їх якийсь час, тому що вони боліли вуха і ніс. Після декількох років, хтось сказав мені про контактні лінзи, про те, як багатьох його переваги. Це не здавалося чимось приємним в той час, так що я подивився в Інтернеті, і через деякий час я відвідав офтальмолога. Він переконав мене спробувати носити контактні лінзи, на початку носити тільки щоденні контактні лінзи. Через пару тижнів мій рецепт був повний.

Я був готовий носити свою першу пару контактних лінз, для їх випробування. Будучи в перший раз, лікар поклав їх у мене і пояснив, як ретельно я повинен зняти їх, і поклав їх у знову. Це було досить легко, коли у мене не було нічого робити. Але вдома, коли я був один, перед дзеркалом, я нічого не міг зробити. Я просто стояв і цікаво, як я повинен зняти їх. Я не міг уявити мої пальці в мої очі, щоб зробити це. Це було неможливо для мене в той момент. Я знав, що я не міг зняти їх сам, тому я повернувся до свого лікаря, і пояснив йому свою проблему.

Я була трохи сором’язливою на початку, тому що я не був дитиною, я був по-дорослому, і я не зміг перемогти свій страх. Ж було моє здивування, що лікар очікував, щоб повернутися, оскільки, як він сказав мені, більшість пацієнтів цього зробити. У більшості з них проблеми на самому початку, коли вони вперше носите контактні лінзи, і вони повинні поставити їх і видалити їх. Я був трохи більше вивільняється, коли я дізнався, що у мене не було, що соромно. Після чергового раунду пояснення, я спробував вдруге, щоб видалити їх.

Як і очікувалося, я стою досить довго, поки я отримав мужності це зробити. Але перший крок був найважчим. Після того як я звикла з введенням і видалити їх, і після випробування закінчився термін, я вирішив купити свій власний пару контактних лінз. На початку я був одягнений щоденних контактних лінз, але знаю, що я тривалого носіння лінз і у мене немає проблеми будь-якого роду. Я чищу їх належним чином, і мої очі просто відмінно. У мене немає, щоб очистити їх, у мене немає проблем, коли я перейти від холодного до гарячого, і вони не болять, як окуляри.