домашні засоби і креми проти зморшок – ключ до більш гладкою, сяючої шкіри

Зморшки є природною частиною процесу старіння, вони в основному відбуваються через вплив сонця, втрата еластичності споживання, стрес, куріння і алкоголь. Поява зморшок може бути зменшений за допомогою складних анти зморшок креми і через деякі домашні засоби, які допоможуть лікування зморшок ефективно.

домашні засоби для зменшення зморшок

Сучасне суспільство одержимо виглядає, а також молодих перспективних. Сьогодні ніхто не хоче мати зморшки, які є невід’ємною частиною процесу старіння. Крім науково вдосконалена креми проти зморшок, ви можете скористатися цілим рядом капелюх домашніх засобів допомогти в лікуванні зморшок. Коментують нижче кілька випробуваних засобів для лікування зморшок ефективно. Дайте ці кошти знімок і подивитися, якщо це ефективно працювати для вас також.

Використовуйте лимонний сік – лимонний сік як кажуть, працює як природне в’яжучий який тонізує шкіру і зменшує зморшки. Застосуйте лимонний сік на обличчя двічі на день і залишити на 10 хвилин, а потім змийте.

Використовуйте оливкову олію – багате джерело вітаміну Е (потужний антиоксидант), оливкова олія знаходиться ефективні для лікування лінії сміху і гусячі лапки.

Включення вітамінів у вашому раціоні – вітаміни, особливо А, Е і С, які дуже важливі для здоров’я шкіри. Вони роблять шкіру гладкою, а також запобігти виникненню зморщок. Ви можете взяти продукти, які багаті вітамінами або приймати вітамінні добавки.

Авокадо – Авокадо багаті здорові жири, які допомагають і пухкі гладкої шкіри. Вони розглядаються як потужний зморшок домашнє засіб. Ви можете з’їсти авокадо або застосовувати його безпосередньо на шкіру.

Масаж – омолоджуючий масаж обличчя є одним з найбільш широко використовуваних терапій для лікування зморшок. Легкий масаж знімає напругу, збільшує приплив крові і розслабляє зморшки, щоб зробити їх менш помітними.

Особи вправи – Щоденні особи вправи отримати всі ваші лицьові м’язи працювати, що запобігає зморшки. Потягніть перебільшеними виведення і непотрібно електронної форми з рот протягом 30 секунд. Крім того, постарайтеся гаманець губи праворуч, по центру і ліворуч від вашого обличчя. Утримуйте кожен рух, принаймні 5 секунд. Повторіть вправу три рази.

Уникайте шкідливих звичок – куріння і надмірне вживання алкоголю шкідливе для вашої шкіри і є основною причиною для зморшок. У той час як паління зменшує кровообіг в капілярах особи, алкоголь викликає набряк, що призводить до розтягування шкіри.

інгредієнтів в анти зморшок креми

Щоб переконатися, що ви отримуєте максимальну вигоду від ваших крем проти зморшок, перевірте, щоб побачити, якщо обраний вами косметичне рішення має щонайменше одну з таких інгредієнтів:

Антиоксиданти – Ці поживні речовини з натуральних харчових джерел, які захищають організм від збитку, нанесеного вашої шкіри вільними радикалами. Вільні радикали утворюються в процесі метаболізму або через куріння, різкий сонячне світло або навіть погане харчування.

Вітамін А, С, Е – Ці вітаміни довела свою високу ефективність для лікування зморшок.

Наявність вітаміну С допомагає у зціленні і стимулює зростання нових колагену, який підтримує шкіру від провисання. Вітамін С у поєднанні з вітаміном Е, може допомогти у догляді за шкірою за рахунок зменшення зморшок і тонких ліній

Вітамін Е корисний при ремонті і шкіру, захищаючи її від шкідливих бактерій. Він зберігає вологу бар’єр, який запобігає епідерміс від висихання повністю
Вітамін співпрацює з вітаміном С і Е для підвищення антиоксидантної дії

Альфа-гідрокси-або бета-гідрокси кислоти – ці м’які кислоти допомагають мертвих клітин шкіри лущитися більш легко. Вони дозволяють вашій шкірі утримувати більше води і виявляються особливо ефективними, коли мова заходить про боротьбу зі старінням.