домашні засоби для обличчя факт чи вигадка

У спробі зменшити зморшки і поліпшити зовнішній вигляд шкіри, здається, ніби люди завжди шукають таблетки магії або лосьйоном, у тому числі домашні засоби для обличчя. Китайської трав’яний медицини, те, що йде на тисячі років, була по суті початком домашні засоби. Є багато народних засобів, які були використані протягом багатьох десятиліть в Америці, але виникає питання: Чи дійсно вони ефективні?

Це важке запитання, оскільки це практично неможливо знайти будь-яку реальну документацію крім чуток. Наприклад, якби потрібно було подивитися на цю тему Medline, ви б, швидше за все, в кінцевому підсумку з великою жирний нуль. Однак, уважно журналах жінок на місцевому кіоску, і ви побачите безліч посилань на домашні засоби для обличчя і шкіри. Або ні, це насправді так це чистої води спекуляція.

Маючи це на увазі, давайте поглянемо на пару з них. Нижче наведено два відомих домашніх засобів:

олія чайного дерева
Олія чайного дерева була навколо протягом багатьох десятиліть, і це добре відомо в якості місцевого нафти, а також внутрішні доповнення. Вона доступна в миє, відлущуючий скраб, як чисте масло, бальзами для губ, і навіть як шампуні та кондиціонери. Більшість шампунів і кондиціонерів, зазвичай використовуються в господарсько містять натрій лавровий сульфат, хімічна речовина, яка може викликати алергічні реакції у деяких. На щастя, чайної продукції нафту дерева не містять цього і, таким чином, є безпечними для використання навіть самим алергічні серед нас.

Антибиотических властивостей олії чайного дерева, добре вивчені, і вона була використана протягом багатьох років австралійські дерматологи в якості допоміжного засобу для лікування акне. Крім того, було успішно використані мікоз і бактеріальних інфекцій шкіри.

маски для обличчя
Маски для обличчя є часто згадувані в журналах Коли тема домашні засоби для обличчя. Ці як правило, збільшується приплив крові до шкіри і, нібито, приносить більше поживних речовин до лиця. Вони можуть варіюватися від вівсянки маски для сумішей зроблені з яєчними білками, авокадо, або йогурт. Натуральні маски, також доступні для покупки. Найпопулярніша з них називається мінеральної грязі солі маску, яка буквально складається з грязей (бруд вологою), який зібрав з підлоги соляних шахт. Бруд багата мінерали, такі як магній, кальцій, кремній, і калію.

Слід зазначити, що, хоча деякі домашні засоби для обличчя досить популярні, є й інші продукти, які можуть бути трохи більш ефективним, особливо якщо він намагається усунути зморшки. Добре вивчених особи продукти, які мають фактичне досліджень за їх використання складаються з ретинолу (одержують в незліченних більш-позабіржовому продукти) і третиноїн (в рецепті продукти, як і Atralin Ренова).

Хоча домашні засоби для обличчя не так добре вивчені, як деякі інші речі, велика частина є те, що вони, за самою своєю природою, цілком безпечно, щоб спробувати. Так що наступного разу, коли ви знаходитесь в коморі Макін деяких яєчних білків, руб деяких на обличчі, теж! Але якщо ви не виглядаєте на 10 років молодше після вашої першої спроби, не хвилюйтеся. . . Я нікому не скажу, що у вас є яйця на вашому обличчі!