LASIK LASIK хірургії та ускладнення інформації

Лазерна допомогу в кератомилез, скорочено Lasik, метод лікування, прийнятим для усунення проблеми із зором, наприклад, короткозорість, далекозорість і т.д. Це можна вважати одним з найпопулярніших лікування зір очі наші дні, тому що це не так болісно, ​​і людина може легко отримати і з нього протягом декількох днів, не як деякі інші хірургічні процедури, які буде потрібно дуже тривалий період, щоб повернутися до нормального життя. Проте, перш ніж прийняти рішення пройти лікування LASIK, краще для вас, щоб нести на деяких дослідженнях, пов’язаних з лікуванням.

Що саме ви повинні взяти до уваги, а перед виходом на операцію Lasik:

У першу чергу, візит до хірурга LASIK і мав медичний огляд проводиться. Дивіться, якщо це правильний вид лікування для вас, а потім на основі корекції зору вам потрібно, хірургії Lasik може бути зроблено.

Ви не повинні дозволяти financal питань, які будуть вашим головним завданням, коли мова йде про ваше здоров’я. Іншими словами, ви ніколи не повинні намагатися знизити вартість операції LASIK при наближенні будь-якого некваліфікованого хірурга. Це завжди краще, щоб ваші операції виконуються за допомогою хірурга навчання в цій області, як він чи вона, безсумнівно, буде підходящим для точного вимірювання ваших очах, тому що це найважливіший крок належить зробити як до, так і після операції Lasik.

Нарешті, перевірте з вашим хірургом чи підходить вона для вас, щоб пройти операцію, якщо ви вже відчували ніяких інших проблем зі здоров’ям. Наприклад, якщо вагітна жінка йде на операцію Lasik, то форма її очей, ймовірно, буде змінено у зв’язку з високим гормональним дисбалансом в цей період.

Після очної хірургії було зроблено, це просто необхідно кілька днів для відновлення Lasik. Тим не менш, у випадку, якщо вам потрібно, щоб добре швидко, без подальших ускладнень Lasik, ви повинні розглянути ці кілька кроків:

-Ніколи не є душ або вимити очі водою протягом перших 24 годин після операції

-Ви ніколи не повинні терти очі, а також доторкнутися до неї часто так як це викличе роздратування і погіршити стан.

-Ви не повинні покласти напруги для ваших очей при перегляді телепередач, читання, сидячи за комп’ютером і так далі. Постарайтеся розслабитися протягом декількох днів.

-Краще не застосовувати будь-які Косметика для очей або будь-яку іншу річ, яка може вплинути на ваші очі.

-Зробіть використання ліків, наданих лікарем старанно. Не пропускайте жодних очних крапель.

Lasik пацієнти зможуть вийти з післяопераційної палати безпосередньо і час відновлення насправді мінімальні. За кілька днів, більшість пацієнтів зможуть виконувати свої типові діяльності. Пацієнти в цілому, безумовно, може відновити свою регулярну діяльність денного тільки після операції, як правило, з не так багато роздратування. Незважаючи на те, що кінцевий результат у цілому стабільною, вони можуть бути додатково модифіковані шляхом процедур, що виконуються відповідно до вихідним якщо це необхідно. Lasik хірургії пацієнти не повинні водити автомобіль протягом приблизно трьох днів після хірургічної процедури. Єдине, що слід взяти до відома, що пацієнти дійсно не повинні бути вагітні або годуєте грудьми під час хірургічного лікування в основному через гормонів вагітності може потенційно викликати дисбаланс у вашому баченні рецепта.

Ви знайдете багато про те, хто успішно встановив його або її проблеми із зором за допомогою лікування Lasik. Якщо ви ще не вважав, щоб йти для лікування Lasik, то це відповідний час для цього. Ви повинні обговорити, які варіанти у вас з вашим лікарем LASIK, як ви зробите свій вибір, щоб отримати Lasik хірургії ока.