GHD IV стайлер – ключ benefits_

Фіолетовий GHD Випрямлячі волосся є останніми заздалегідь з ВПС, випрямляч для волосся провідним у світі виробником. Поєднання фіолетового кольору, візерунок пейслі і глянсові покриття корпусу надає фіолетовий GHD волосся стайлер і надзвичайно складний вид. GHD різдвяний подарунок комплект входять фіолетові ВПС дорожня сумка і ВПС додали кілька дуже корисних аксесуарів для укладання волосся (фіолетовий ВПС фен і фіолетові ВПС секціонування кліпів).

Зокрема фіолетовий ВПС дорожня сумка в чому схожий з популярним чорним ВПС Різдвяні подорожі сумка, яка була продана на ВПС в Різдво 2005 року. Тоді GHD Різдво подарунковий набір виявився одним з найпопулярніших ВПС подарункові набори-коли. Ми прогнозуємо, що багато клієнтів ВПС буде дуже радий бачити повернення ВПС сумка тому, і це треба сказати, що фіолетовий ВПС версія виглядає краще, ніж будь-коли. Фіолетовий візерунок пейслі ВПС був продовжений на ВПС сумка дати складні зовнішній вигляд і встановити новий ВПС ВПС фіолетовий сумка Крім безлічі продуктів конкурентів.

Як і у всіх GHD IV Stylers, Фіолетовий GHD IV Styler володіє всіма новітніми функціями, що робить його одним з найбільш технологічно просунутих волосся інструменти на ринку. До них відносяться:

• Безпечне відключення. Ваша Фіолетовий GHD IV Styler буде автоматично вимкнеться через 30 хвилин, зводячи до мінімуму ризик пошкодження, якщо ви забули вимкнути їх вранці …
• Два напруги. Використовуйте свій випрямляч волосся в Європі, Австралії та навіть у США. Або, можливо, просто у вашій спальні.
• Тремтіння захисту. Якщо ви випадково залишити свій Фіолетовий GHD IV Styler в холодне місце, мікропроцесор не почне нагріву пластин до температури пристрою досить висока, щоб уникнути шкоди, викликані конденсацією, які могли утворитися всередині вашого GHD IV Styler.
• Фіолетовий GHD IV Styler поставляється в комплекті з DVD демонстрації з функцій Рожевий GHD Styler і вчить, як випрямити, завити і укладати волосся, як ваш перукар робить!