як поліпшити ваш тон шкіри

Top Америки Модель. Ми всі бачили шоу. Гламурна дівчина з бездоганною шкірою, що ви говорите собі, чому я не можу бути особи як це, або як я можу отримати мою шкіру, щоб виглядати. Наша шкіра є в першу чергу, основа нашої краси. Він є найбільшим органом в орган, відомий як епідерміс, який охороняє наші м’язи, кістки, зв’язки і внутрішні органи.

Наша подорож по життю може вразити нашу ніжну шкіру з віком плями, прищі, сухість, гіперпігментація, зморшки і цілий ряд інших небажаних ударів і ударів, наша шкіра може обійтися. Ніхто ніколи не обіцяв нам розарій, але послідовну схему догляду за шкірою у поєднанні з шкірою відбілюючих і захист від сонця може привести до красивої чистої шкіри.

Захист від сонця: для здорової і ясний колір обличчя, жінки всіх національностей повинні захистити їх шкіру, носячи сонцезахисний крем. Виходити на вулицю без сонцезахисного крему ставить усіх жінок з ризиком для смертельної форми раку шкіри знаємо як меланома. Хоча ця форма раку шкіри є більш поширеним в світлої шкіри чи кавказьких жінок, темна шкіра жінок, які не носять сонцезахисні креми не тільки піддають себе ризику, але вони збільшують свої шанси на розвиток гіперпігментації, а також. Жінки повинні носити сонцезахисні креми як основа під макіяж перед їх складу заявки, що містить УФ інгредієнтів захисту як Октіноксат, найпопулярніший UVB сонцезахисний крем у світі, а також широкого спектру оксиду цинку з мінімумом SPF 15 або більше, щоб захистити свою шкіру від спалювання UVB і старіння UVA променів. Радість Лотарингії Сонячна Defender SPF 28 UVA / UVB Помірні захисту сонцезахисного крему легко носити протягом усього року і є ідеальним захистом для будь-якої комплекції.

Гіперпігментація: Хоча більшість жінок страждають від тієї або іншій формі гіперпігментації, воно є найбільш поширеним з жінками кольору. Успішне лікування може бути досягнуто з послідовним підхід до лікування постраждалих районів протягом декількох тижнів. Використання крем-блискавки і здатні знизити рівень вироблення меланіну коштуватиме витраченого часу для більш чіткого особи. Одним з варіантів є Радість Лотарингії Блискавка Крем який м’яко зменшується гіперпігментація.

Дієта: Ваша дієта надає безпосередній вплив на здоров’я вашої шкіри. Створення здорового харчування, таких як у тому числі різні фрукти, овочі та цільні зерна є важливими для шкіри, тому що вони упаковані з вітамінами і мінералами. Листові зелені овочі, які завантажуються з поживними речовинами, такими як кальцій, магній, залізо, калій, цинк і вітаміни А, С, Е і К, і всі вони дуже важливі для шкіри, щоб тримати це виглядає своїх кращих всередині і зовні.

Вправи: Якщо ваш графік не дозволяє вам йти в спортзал, швидка ходьба щодня протягом не менше півгодини в обідню перерву буде корисно для загального стану здоров’я вашого тіла. Якщо у вас є невеликі доручення, щоб бігти, спробувати ходити замість їзди. Мало того, що ваше тіло користь, але ви економите на газ, а також. Простий акт підніматися сходами замість ліфта, і бадьоро ходить ваш блок може додати до поліпшення загального стану здоров’я. Тепер ви можете позбутися від усіх виправдань і “Просто зроби це”.
Зволоження: Одна річ, яка зробить вашу шкіру гладкою є зволоження. Правильна гідратація буде зберегти вашу шкіру виглядати пухкими і зробити великі пори менш помітними. Використання зволожуючого крему наносити щодня забезпечуватимуть подальший захист і поліпшити ваш тон шкіри. Найкраще звернутися в шкіру під час сиро створити ефективний бар’єр вологи. Як вам зосередитися на поліпшенні вашого тону шкіри, не варто недооцінювати ефект, що питна вода на вашій зовнішності. Спробуйте пити не менше 8 склянок чистої води щодня, і ви побачите здоровий сяючий колір обличчя і в найкоротші терміни.

Пілінг: Пілінг Важливо, щоб видалити мертві клітини шкіри і сторонніх часток, що призводить до тьмяний колір обличчя. Чи не відлущуючий вашу шкіру призведе до його виглядають тьмяними, сухими і старими, і ніхто ніколи не буває готова до цього. Пілінг зменшується грубої або розширені пори і допомагає уповільнити появу ознак старіння. Спробуйте наш глибоке очищення обличчя Вспенивание Refiner сформульовані з мікро-кульки з сої, жожоба і рисових висівок швидко розгладжує огрубілу шкіру від мертвих клітин та пори засмічення домішками, або наш мікро зерна Остаточний Скраб для уточнення шкірі нову ясність. Ніхто не є досконалим, але можна, звичайно, зробити вашу шкіру виглядати бездоганно, роблячи пілінг частина вашого чищення режиму.