як покласти керамічну плитку

У сьогоднішньому, AOS світ інформації і технології все робити своїми руками. Ми, все вирішувати Äôve проектів в наших будинках, переконаний, ми можемо зробити це так само добре або навіть краще, ніж професійний. Хто з нас Hasn, АОТ пофарбовані стіни або модернізувати світильник? Амбіційний кілька, можливо, навіть закінчив підвалі або встановлені нові шафи. І навіть самий недосвідчений домовласник, безумовно, затягнувши болт або фіксований скрипучі дверні петлі.

Можливо, одним з найскладніших проектів будинку укладання керамічної плитки. Все зроблено правильно, результати будуть не тільки красивими, але може підвищити цінність вашого будинку. Будь кухні чи у ванній кімнаті можуть отримати вигоду з зовнішнього вигляду плитки встановлені правильно. Плитка є простою, але елегантний, і додає відчуття стилю, який виглядає уточнити, не будучи претензійним.

Крім того, що красива, керамічної плитки пропонує численні переваги, як стать варіант. Насамперед, це легко чистити і обслуговувати. З рідкісними нанесення герметика й регулярного чищення підлоги буде добре виглядати і носити добре. Плитка пропонує гнучкість, як він може бути використаний в приміщенні і, практично в будь-якій ситуації. Він також є одним з найбільш економічно ефективних варіантів, коли справа доходить до підлоги. Це міцний і відмінно підходить для високих транспортних областях, і якщо він робить перерву (ніщо не непорушною!) Легко відновити.

Укладання плитки є точним і вимогливим роботу. Чорної підлоги повинна бути готова надати точно гладкої поверхні. Плитка самі повинні бути в центрі і на відстані прекрасно, щоб отримати збалансований вигляд. Навіть затірки повинно мати певну і рівномірне покриття. Нерівномірний плитки та непослідовності відстань може зробити ваші підлоги з’являються неякісні.

На жаль, коли керамічна плитка встановлена ​​неправильно це видно. Ви ж не хочете, щоб хтось ходити у вашу кухню або ванну кімнату і спіткнутися або підняті підлоги помітили відставання від неправильно обрізаної панелі. В ідеалі, гість не повинен, АОТ навіть помітили, що ви зробили роботу самостійно. Але замість кваліфікованих професійних заклали красива підлога плитка у вашому домі.

Щоб уникнути поступається поли його, AOS розумно інвестувати в належне обладнання, а також мають іншу форму гарну інструкцію доступні. Інтернет наповнений як до керівництва майже на кожній темі, у тому числі укладання керамічної плитки. Варіанти нескінченні, але може бути переважною, в той же час. Як ви вибираєте, який керівництвом до дії? Ви також можете прочитати різні книги на цю тему, а також переглядати відео. Одна з переваг перегляду відео в тому, що ви можете побачити, як проект буде зроблений і більш легко повторити дію самостійно.

Укладання плитки може здатися складним завданням. Але з правильним обладнанням та ноу-хау навіть новачок може створювати красиві підлоги.

Дону, АОТ нехай ваші зроби-сам проект дивитися домашнє. Дізнайтеся, як закласти керамічної плитки ефективно і точно.