як застосовувати лосьйон для засмаги правильно

Щодня мільйони мертві клітини шкіри злущуються або стиратися з поверхні вашої шкіри. Справді, кожні 35 до 45 днів, у вас є абсолютно нові епідермісу. Саме тому засмага від тьмяного-або самостійно засмаги буде поступово зникати – як мертві клітини стираються, тому ваш загар. З цієї причини більшість з цих продуктів дозволяють припустити, що його повторному тьмяні або самостійно шкіряника приблизно кожні три дні, щоб підтримувати ваш загар.

Незважаючи на те, гелі, лосьйони та аерозолі, що містять DHA, як кажуть, самим надійним і корисним, існують десятки інших видів продукції на ринку. Прискорювачів засмаги – лосьйони або таблетки, які зазвичай містять амінокислоти тирозину – стверджують, що вони стимулюють і збільшують утворення меланіну, що прискорює процес засмаги.

Гарячі поради для правильного застосування!

Зачекайте не менше 15 хвилин, перш ніж одягатися (пам’ятаєте, що самостійно шкіряника може забруднити одяг). Чи не здійснювати або плавати не менше трьох годин.

Якщо ви допустили помилку, і в підсумку смуги і темні ділянки шкіри, рекомендується використовувати ексфоліант таких, як моя 2% бета-гідроксильні кислоти рідина на цих місцях. Тоді, вранці, вручну відшаровується тих областях, з мокрою мочалкою. Це повинно стертися нерівних смуг. Зверніть особливу увагу на проблемних зонах.

В якості опції для рук (що може бути особливо складно отримати дивлячись природних) застосовують самостійно шкіряника так само, як зволожуючий крем, але потім швидко витерти підсовує трохи мильної мочалкою. Потім візьміть ватяну паличку, змоченим в миючий засіб, очей для зняття макіяжу (той, який не жирний, щоб він не поширився або мазок), або рідина для зняття лаку і обережно протріть навколо нігтів і кутикули й між пальцями . Ви також можете використовувати губку для макіяжу застосовувати самостійно шкіряника з тильного боку долоні, топи ваших ніг, храми і лінії росту волосся. Утримуючи губки спритно двома пальцями, вам тільки потрібно турбуватися про запобігання цій невеликій площі від зміни кольору.

По догляду за шкірою, такі як АНА, ВНА, актуальні скраби, Retin-A, а також актуальні дезінфікуючі засоби можуть вплинути на дії самостійно Таннера на шкіру або навіть усунути кольору, Злущуючись поверхні клітин шкіри (Self-кожум’яки взаємодіяти тільки на поверхні шкіри). Найкраще взагалі не застосовувати ці продукти ввечері ви застосовуєте самостійно шкіряника. Однак, якщо ви повинні зробити це, чекати принаймні дві-три години, перш ніж робити.

Повторно самостійно шкіряника, як ви відчуваєте необхідність. Взагалі він почне завмирання протягом трьох-чотирьох днів, як в поверхневих шарах шкіри сараї.

Важливо правильно засмага, і ми закликаємо вас прийти дізнатися більше про себе загар! Дізнайтеся про поширених помилок і збирати гарячі поради погляд абсолютно казкове!