як застосовувати лак для нігтів, як профі

Дотримуйтесь цього три етапи для красивих нігтів на будь-який бюджет:

Приготування:

1. Ж, як профі, переконайтеся, що у вас є необхідні інструменти під рукою. Викладіть ваші вибрані лак для нігтів, нижньої і верхньої пляшки пальто разом з пилочкою для нігтів, для зняття лаку, кутикули кліпер, апельсиновою паличкою, ватяні палички, ватні кульки і носок розпірки.

2. Налийте для зняття лаку на ватний тампон і видалити старий лак і масло з нігтів. Замочіть ваші нігті в теплій мильній воді протягом декількох хвилин, потім промийте і висушіть їх повністю.

3. Використовуйте апельсинової паличкою відсунути кутикулу на кожному пальці руки або ноги і кутикули кліпер обрізати кутикулу і видаліть надлишок або мертву шкіру з усього нігтьового ложа.

4. Файл кожен цвях індивідуально для згладжування нерівних поверхонь і країв.

польськи:

1. Захистіть ваші нігті і запобігання корозії шляхом застосування належної базового покриття. Застосування бази починаючи з кутикули і зупинка на кінчику кожного нігтя. Дозволити базовий шар принаймні п’ять хвилин, щоб висохнути, а потім застосувати для нігтів.

2. Не струшуйте нігтів пляшки. Замість цього, розкачати його між долонями протягом 10-15 секунд, щоб видалити бульбашки і переконайтеся, що колір відбувається рівномірно. Відкрийте пляшку і витріть зайву для нігтів з боку кисті не стосуються ваших нігтів. Нанесіть перший шар кольору в три навіть удари. Починаючи з середини кожного нігтя і робота назовні, кисті на колір, починаючи з кутикули і зупинки на кінці. Для гладкого покриття, пензлем на колір в тому ж напрямку для кожного ходу.

3. Дозволити перший шар кольору хоча б 10 хвилин, щоб висохнути, а потім нанести другий шар кольору в точному порядку, ви застосували першими.

4. Як тільки колір верстви висохли повністю, захистити польських і додати додатковий блиск, застосовуючи належні верхньої або “Clear” пальто. Це також зробить ваш манікюр чи педикюр останнього до одного тижня довше без необхідності ретуші. Дозволити верхнього шару не менше 10 хвилин, щоб висохнути, а потім під холодну воду нігті протягом 30 секунд для додаткового захисту.

ідеально:

1. Використовуйте ватяну паличку, змоченим в для зняття лаку, щоб зняти надлишковий лак з шкіри навколо нігтів.

2. Хоча ваша польська може здатися сухим, намагайтеся не використовувати руки або надіти туфлі, по крайней ще 30-40 хвилин, щоб дати кожному шару час, щоб повністю встановлена.

3. Після повної установки, зволожуйте нігті, застосовуючи масло для кутикули безпосередньо в області кутикули кожного нігтя і масажуючи масло в кутикулу і нігті. Це дозволить додатково захистити польське від розтріскування.

Навчання, як полірувати як професіонал вимагає трохи практики і багато терпіння, але кінцевий результат – це казковий розквіт колір – отримаєте захоплені відгуки щоразу.