чоловіків макіяж Поради та рекомендації

Чоловікам тепер носить макіяж. Навіть чоловіки хочуть знати, як отримати найближчий гоління можна і про масажні масла, які можуть допомогти їм розслабитися, що після напруженого тренування. У відповідності з відомим покупцем косметики, хоча завжди були люди, які взяли велику турботу про свою зовнішність, стратегії є зараз звертаюся до ринкових ширше, чоловіча – зокрема, для молодих людей – ринку, який призводить більшу частину зростання в цій галузі.

Не здивуюся, якщо дуже скоро ваш комплект туалетного приладдя містить не тільки крем для гоління, дезодорант і зубна паста, але консилер, масл-поглинаючи пудри і брови гелем. Ринок чоловічих Особливо привабливим є великим компаніям косметику, яка бачили продажу в універмагах плато в останні роки. Хоча до цих пір нішу на ринку, роздрібні торговці говорять Чоловіча косметика може тільки зростати, враховуючи старіння населення з грошима і мотивації, щоб тримати їх молодий вид.

Це тому, що хлопці розраховують на збільшення числа зробив для чоловіків ці продукти, як поставити свої найкращі обличчям вперед. Уйс пройшли шлях від таємно красти деякі зволожуючі своїх подруг, до володіння достатньо продуктів краси, щоб зробити більшість трансвеститів червоніти.

Так що ми готові прийняти макіяж на чоловіків? Зрештою, Beatles ‘довго-іш волосся колись вважалося образою почуттів скромною 60-х. Або Макіяж Чоловічі йти шляхом тенденції спідниці чоловічі близько 2003, що ніколи не зняв?

Мета носити обличчя макіяж, як прикриття і порошок, щоб приховати недоліки. Якщо у вас є ідеальна шкіра, я заздрю ​​вам, і ви можете пропустити цей і наступний пункт і піти прямо в лак для нігтів, Лаки ривком.

Відома косметична імперія разом з менше, і бажаючих вводять по догляду за шкірою, аромат і навіть макіяж виробничі лінії, орієнтовані на людей, які мають схильність до чепурився.

Багато чоловіків-знаменитості, актори, моделі і сидіти в кріслі гримера, перш ніж зробити публічний виступ. Це не дивно, що з акцентом сучасного суспільства на молодь, досконалості, і фізичну привабливість, жінки не єдині, хто хоче, щоб підкреслити свої найкращі риси обличчя і приховати плями і рубці. Макіяж для чоловіків є одним з цих двосічним речі для жінок – так, ми хотіли б чоловіки, щоб виглядати краще, але як далеко ми хочемо, щоб піти, і ми хочемо точно знати, як вони туди потрапили?

Навіть у метро віку, витираючи консилер на пороку розглядається як вихолощення діяльності. Американський подвійне ставлення Макіяж Чоловічі, здається, біжить досить глибоко, як GQ редактор моди Брайана пальто, може засвідчити, “Я просто думаю, що це може бути страшна річ для хлопців носити макіяж. Я почасти розумію.” Пальто вважає, макіяж на чоловіків це не дуже гарна ідея для населення в цілому. “Хлопець повинен виглядати як хлопець. Я думаю, в цілому, хлопці просто виглядати краще, природно.”

Щоб зменшити блістер очей, натерти на тертці картоплю і краватка в тканину і помістіть тканина на очі протягом приблизно 15 хвилин. Додайте трохи щіпка солі у воді і митися, яскраві і променисті очі. Змішати томатний сік і лимонний сік в рівній мірі і застосовувати навколо очей, через 30 хвилин змийте холодної та гарячої води альтернативним способом. Зробіть суміш з сандалового дерева і мускатного горіха. Нанесіть його навколо очей попередні спати і змити вранці.

Для останнього штриха будь-який чоловічий красивий рутини, я рекомендую вам отримати хороший одеколон.