природні продукти та догляду за шкірою

Сканування через журнали, перевірити здоров’я та краса магазини та супермаркети, і ви не можете пропустити що догляд за шкірою процвітаючий бізнес. Існує величезна різноманітність продуктів, доступних для споживачів, так і кожна з них пропонує те ж саме. Прекрасно красива і бездоганна шкіра. Або, принаймні, той, який виглядає років молодше. Але насправді багато з цих продуктів упаковані з хімічними речовинами і може призвести до несприятливих умов шкіри, таких як алергія, вугри, запалення і інші проблеми.

Так, для деяких людей, вибирають природний спосіб турботи про шкіру є кращим варіантом. Деякі краси етикетках ринку продуктів, які містять натуральні інгредієнти. Але споживачі повинні знати, що поряд з цими інгредієнтами продукти також містять деякі форми консерванти (щоб продовжити термін придатності), а насправді може бути канцерогенним. Не тільки це, але у виробництві цих елементів, вони йдуть через хімічний процес, який в кінцевому підсумку може знизити ефективність органічного матеріалу. У кінцевому рахунку, ці “натуральні продукти”, продаються гігантів індустрії краси, часто не зовсім те, що вони стверджують, що.

На рубежі минулого століття, косметики та догляду за шкірою були або саморобний або були створені ліцензованих фармацевтів. Люди в ті часи використовували фрукти, овочі і трави, які ростуть у дворі або в саду для лікування шкірних захворювань. Так само, як натуральні продукти для догляду за шкірою були дуже ефективні в ті часи, він залишається і сьогодні. Є багато ресурсів для природно зробив продуктів краси. Ви можете перевірити в Інтернеті, ваш місцевий книжковий магазин або бібліотеку. І кожен може зробити те ж саме сумішей або підготувати собі подібних, на основі цих рецептів.

Відбувається природним має більше переваг, ніж недоліків:

• Перш за все, це набагато дешевше, ніж хімічно оброблених продуктів.
• Вона є екологічно чистою
• інгредієнти легко доступні, не важко знайти
• Вони можуть бути легко отримані
• Ви будете знати, що інгредієнти нешкідливі для вашої шкіри
• Забезпечує дійсно ефективні результати.

Нижче наводяться лише деякі з переваг натуральні інгредієнти.

Женьшень допомагає запобігти зморшки з розвиваються і допомагає у розмноження клітин шкіри.

Овес або вівсяна каша допомагає згладити результати шкіри. Вона також має відбілюючий ефект. Овес зняти роздратування шкіри, і це добре для тих, хто з чутливим типом шкіри.

Квіткові інгредієнтів. Вони можуть бути використані у вигляді спреїв або туману і допомогти з тоном шкіри.

Соєві уточнює пори і робить шкіру м’якше.

Рослинних олій (масло ши, масло авокадо, мигдальне і т.д.). Вони допомагають запобігти шкіру від старіння. Масло також сприяє товщини і консистенції суміші, що робить його легше застосовувати.

Apple, допомагає в тонізуючу шкіру і тримати його міцно.

Сіль і цукор добре для пілінгу омертвілі клітини шкіри, а також може мати терапевтичні якості.

Молоко порошки забезпечують заспокійливу дію на шкіру. Це також дає додаткове харчування і зволожуючими вигоди.

Масло рослинне (з насіння екстракти) допомагають омолодити шкіру, а також мають зволожуючі вигоди.

Ці природні інгредієнти користуються популярністю у багатьох людей, які роблять свої власні продукти догляду за шкірою в домашніх умовах. І хоча є багато старих казках дружини навколишнього переваги певних інгредієнтів, наукові дослідження довели, що такі інгредієнти, як ромашка продемонстрували загоєння і протизапальні властивості при нанесенні на шкіру. Так що якщо ви шукаєте недорогий спосіб подбати про вашій шкірі або просто хочете точно знати, що знаходиться в лосьйони і креми ви використовуєте потім зробити свої власні природні догляду за шкірою буде хорошим вибором для вас.