охорони здоров’я, пов’язані з зубами мудрості

У віці від 17 до 25 років, більшість людей мають свій остаточний набір зубів з’являються, звані зуби мудрості. Назва пов’язана з тим, що наявність цих зубів приходять в більш пізньому віці дає людині час, щоб дізнатися і отримати досвід.

Зуби мудрості далеких ще в рот людини, а також називають третіх молярів. Зазвичай у людини є чотири з них, однак не може бути менше або взагалі жодної.

Існує правило, не вистачає місця для зубів мудрості в рот людини. Вони можуть бути зміщені або не приходять в на всіх, тому видалення цих зубів, як правило, потрібно.

Якщо зуби мудрості неправильно встановлений або нахилений неналежним чином, вони можуть стиснути зуби інших недоречним або призвести до пошкодження інших зубів, кісток щелепи або нерви. , Витісняючи сусідні зуби, не може бути більш високий ризик захоплення нальоту і більшою схильності до гниття.

Якщо зуби мудрості не повною мірою вивергатися, але присутні і зловив в м’які тканини під яснами або щелепної кістки, вони вважаються “вплив”. Якщо вони не будуть видалені, інфекції і абатисою може статися, а також біль, тугоподвижность в щелепи, набряк і загальне нездужання і хвороби.

Завдяки розташуванню зубів мудрості в рот людини, вони можуть бути важко чистити. Якщо є проблема з виверженням і зуби частково покриті, вони можуть піддаватися ризику накопичення сміття і ризиком можливого зараження відбуваються.

Якщо смола шар проходить по верхній частині зуба мудрості і утворює частковий кришку, це називається кришечкою. У зв’язку з проблемою з очищенням цих зубів, які посилюються цій ситуації саме шприца може знадобитися Мийні області у спробі видалити захоплених частинок і зубного нальоту.

Коли кришечки жевріє або якщо зуби мудрості не вступають в прямі, і потрапили в кут, під лінією ясен, видобуток є рішенням. Якщо горизонтальне зіткнення залишається недоторканою, що ростуть на дев’яносто градусів вперед, зуб може перерости в коріння других молярів.

Найбільш поширеною є ситуація, коли зуби мудрості нахилений вперед, до передньої частини рота, званий mesioangular зіткнення. Якщо це так, то зуби розташовані на нижньому ряду, на нижній щелепі, які легше видалити.

Щелепи займає перше зуби, які найлегше видалити, якщо зуби мудрості нахилений назад. Це називається distoangular зіткнення, і набагато рідше виникнення.

Такі симптоми, як почервоніння, біль і набряк, проблеми при відкритті щелепи, неприємний запах, або загального захворювання пов’язано з зубами мудрості може прогресувати у важку інфекцію, якщо не лікувати. Якщо ви страждаєте будь-яким з цих попереджувальних знаків, зверніться до стоматолога чи медичної допомоги, щоб знайти причину.

Коли зуби мудрості викликають шкідливі питання через неправильне позиціонування або повністю або часткове зіткнення, вони повинні бути розглянуті стоматолога, щоб визначити найкращий курс дій, щоб тримати вас здоровими.