отримання нудитися сухість у роті

Якщо ви постійно відчуваєте, як всередині вашого сухість у роті, як перебуваючи на гарячому, шиплячих пустелі – це може бути легко відхилити цю сухому стані рот, як нормальне явище. Зрештою, ви завжди можете випити що-небудь, щоб втамувати спрагу і зволожити сухість у роті, чи не так? Тим не менш, сухість у роті і в результаті зниження виробництва і присутності слини може збільшити ризик розвитку більш серйозних проблем із зубами в майбутньому.

Також називається Ксеростомія, сухість у роті може бути дуже незручно для людини, що відчуває його. Сухість у роті може також збільшити ризик бактерій в порожнині рота, так як слина змиває їжу біт та інших частинок, які можуть викликати мікроби і бактерії розмножуватися. Важливо знати, що викликає сухих умовах рот, так як це призводить до належного поводження з сухістю в роті, перш ніж він має шанс перетворитися в щось серйозніше.

, Що викликає сухість у роті?
Є цілий ряд факторів, які викликають сухість у роті, це краще знати причину якої сухий рот відноситься до вас, так що ви будете знати, як ходити з лікування цього стану.

• побічні ефекти лікування – Якщо конкретні ліки викликає сухість у роті на пацієнта, його або її лікар може внести необхідні зміни на ліки, щоб полегшити симптоми сухого рота. У тих випадках, коли лікування не може бути змінений, доза коригування можуть бути зроблені відповідно замість цього.
• Лікування Побічні ефекти – сухість у роті і зниження виробництва слини може бути також результатом певних медичних процедур. Випромінювання та хіміотерапії може викликати слинних залоз виробляти значно зменшилася кількість слини, що призводить до сухості в роті.
• Медичне Умова Побічні ефекти – Людина може мати сухість у роті і зниження виробництва слини, страждаючи від конкретних захворювань. Деякі з захворювань, які, як відомо, викликають сухість у роті включають анемію, діабет, гіпертонія, муковісцидоз, хвороба Паркінсона, хвороба Альцгеймера, епідемічного паротиту та ревматоїдний артрит.
• Пошкодження нервів – Сухість у роті може бути випробувано пацієнтів, які страждали від деяких пошкодження нерва в результаті операції або травми голови або шиї.

Як впоратися з сухістю в роті
Суворі сухість рота причини повинні бути розглянуті відповідним лікарем або стоматологом. М’який сухий рот симптоми можна усунути, виконавши такі дії:

• Тримайте себе правильно гідратованих, випивши велику кількість води.
• Жувати жувальну гумку без цукру, або смоктати без цукру, цукерки.
• Дихайте через ніс, а не через рот, щоб уникнути сухості в роті.
• Використовуйте зволожувач кімнати або випарником додати вологи повітря, яким ви дихаєте.