лосьйонів, кремів і сироваток – Як вибрати кращий зволожуючий крем

Проходи по догляду за шкірою вистелені зволожувачі доступні в декількох сортів, таких ascreams, лосьйонів і сироваток. Але як ви знаєте, який тип продукту є правильним для Вас? Одна з головних причин, чому продукти для догляду за шкірою є неефективним, тому що вони не є кращим вибором для вас. При цьому важливо мати добрі знання про те, що підходить вашій шкірі і купувати продукти, які є найбільш придатними.

Лосьйони, креми і сироватки зазвичай містять ефективні зволожувачі, які служать, щоб зволожити шкіру і зволожує її. Крім того, вони включають в себе потужні пом’якшувальні засоби, які допомагають пастку в вологу і захистить вашу шкіру від пошкоджень. Основна відмінність між трьома є їх послідовності.

Лосьйони звичайно тонше за текстурою, оскільки вони містять більше води, ніж вміст олії.
Креми на основі олії і, отже, порівняно товстий, тому що вони містять могутні зволожуючі компоненти.
Сироватки на водній основі і може бути використаний разом з лосьйонів і кремів.

Ось докладні описи лосьйонів, кремів і сироваток, які допоможуть вам вирішити, що кращий варіант для вашої шкіри.

Лосьйони

Лосьйони являють собою легкі і містять більше води, ніж нафти. Це робить їх ідеальними для нормальної і жирної шкіри. Суха шкіра зазвичай вимагає більш інтенсивної гідратації і, отже, не були б задоволені з лосьйонами. Лосьйони отримати вбирається в шкіру негайно і може бути використаний протягом дня і в нічний час, а також.

Ви знайдете широкий спектр формул.

Kinerase лосьйон
Це інтенсивний омолоджуючий і зволожуючий лосьйон, який зволожує шкіру, а також покращує зовнішній вигляд тонких ліній і зморшок. Він містить Кінетін, на рослинній основі агента, який допомагає шкірі утримувати вологу.

NIA 24 Нд запобігання шкоди SPF 30
Це рекомендований лікарем лосьйон, який має подвійний механізм дії. Він зволожує шкіру, а також запобігає пошкодженню сонця. Це невагоме, без масла і поглинає майже миттєво. Це навіть підходить для чутливих типів шкіри.

креми

Креми, як правило, товще і мають багату консистенцію. Вони забезпечують інтенсивне вологи до сухій шкірі і зволожує її за своєю суттю. Зволожуючі креми містять ряд зволожуючих масел, рослинних екстрактів, hydrators і потужних зволожувачів, які захищають шкіру від екологічного збитку і допомогти, щоб запечатати в вологи. Крім того, шкіра набуває оксамитовий вигляд гладкою і виглядає більш сяючою і еластичною.

Насправді, креми також гарні для комбінованої шкіри, що жирна протягом дня, але має тенденцію до розвитку сухості на щоках. Жінки з комбінованою шкірою повинні використовувати креми економно та масаж це добре на сухих ділянках обличчя як щоки і шию.

Kinerase крем
Це просто крем версія Kinerase лосьйону. Він також містить Кінетін, яка допомагає утримувати вологу і робить шкіру м’якою і еластичною.

La Roche Posay Anthelios SX
Це нежирний зволожуючий крем, який також подвоює вгору як сонцезахисний крем. Він пропонує широкий спектр (UVA / UVB) захист і захищає шкіру від шкідливого впливу сонячних променів.

сироваток

Сироватки спеціально розроблений, щоб проникнути глибоко в поверхню шкіри легко і ефективно. Вони містять мінімальну кількість олії і воску і легше за текстурою, ніж лосьйони і креми. Насправді, сироватки містять високі концентрації шкіри поживні інгредієнти, які передаються на шкіру.

є клінічною гідри прохолодною сироваткою
Це зволожуюча сироватка, яка заспокоює шкіру, а також по боротьбі з висипом. Він відмінно підходить для засмаги та після гоління і містить рослинні та bionutrients також.

є клінічною полі-вітамінні сироватки
Ця сироватка відновлює, зволожує і забезпечує необхідними вітамінами, bionutrients і антиоксидантів для поліпшення багатьох небажаних проблем зі шкірою.

Найкращий варіант для Вас!

Крім типу шкіри, одним з важливих факторів, що впливають на вибір типу зволожувачів, що ви повинні використовувати це погода. Багато жінок відчувають необхідність змінити їх зволожуючі поряд із сезонними змінами. Наприклад, нормальна шкіра може стати досить жирна протягом літніх місяців, тому що все тепло і піт. Таким чином, легше зволожувач ідея. Крім того, в зимові місяці, шкіра стає сухішою і потребує додаткової вологи і, отже, вимагає більш товстої зволожуючий крем.