знаменитий єгипетський Королева мішки під очима

Поруч з Клеопатрою, вона є другою найвідомішою цариці Єгипту. Вона захоплювалася в стародавньому світі через її краси. Серед її численних імен були одержимі чарівності, Виливаючи Щастя, Господиня Солодкість, улюбленого, Господиня Верхнього і Нижнього Єгипту, дружина великого короля, і леді з двох.

Ця жінка була Нефертіті, «Велика Дружина Royal” або “головний Чоловік / дружина” з єгипетського фараона Аменхотепа IV, єретика цар, який вів релігійну революцію, а потім змінив своє ім’я на Ехнатон. Більше, ніж просто гарне обличчя, Нефертіті, як говорили, грав видну роль у розвитку цієї нової релігії.

Під час правління Ехнатона, вона стала співправителем або фараона рівних і вважалася найвпливовішою жінкою на землі, як показано на роботи в стінах храму, що її зображення такого розміру, як король. Нефертіті навіть показано у звичайній позі фараона вдаривши свого ворога з булавою.

Але жінка, яка вплинула на стандарти жіночої краси 20-го століття не був позбавлений від руйнівної дії часу. Єгиптологів у Старому музеї Берліна сьогодні говорять, королевою, яка вшановується за її юну красу насправді було мішків під очима і зморшок!

Це вражаюче одкровення приходить від експертів в Єгипетському музеї, де знаходиться 3300-річний бюст Нефертіті. Пофарбовані вапняку бюста чи Берліна бюст роботи скульптора Тутмоса офіційних фараона і був знайдений у своїй майстерні в 1912 році. Багато хто вважає його одним з найбільших творів мистецтва, оскільки воно показує Нефертіті у всій її красі.

“Цей бюст зображує (Нефертіті) з повними губами посилюється сміливий червоний. Хоча кристалічна декор відсутній ліве око, як повіки і брови, викладені в чорне. Її витончена подовжена шия врівноважує високий, з плоским верхом корону, яка прикрашає її гладкою голові. Яскраві кольори її намисто і корону відміну жовто-коричневою її гладкої шкіри. У той час як всі скульптурні до досконалості, один недолік шматок зламаного лівого вуха. Тому що ця чудова скульптура як і раніше існує, це не дивно, чому Нефертіті залишається “найкрасивішою жінкою в світі,” сказав єгиптолог Джиммі Данн.

Проте, з відкриттям слідів мішків під очима і зморшок на її бюст, кажуть експерти Нефертіті, можливо, були старіння краси. Ці дані з’явилися, коли іншому світлі була використана на бюст Нефертіті, який показав її “недосконалості”, що покійний скульптор захопили у вапняку. Комп’ютерна томографія підтвердила свої висновки.

“Тепер вона ще більш захоплюючим. (Цей висновок) руйнує міф про Нефертіті як ікона юну красу і розкриває нову, захоплюючу жінку в її зрілу красу “, сказав єгиптолог Франческо Tiradritti.

На щастя для Нефертіті, вона несла її сумки очей добре. Але для багатьох людей, мішки під очима доставляють багато незручностей, так як вони змусять вас виглядати старим, втомленим, сумним або сонним. Найгірше те, що вони можуть вразити будь-якої людини – як молодих, так і старих. Щоб запобігти мішки під очима, висипатися, не курити, уникати перебування на сонці, пити достатню кількість води, і використовувати хороший зволожуючий крем. Якщо у вас вже є, розглянути можливість використання Eyevive, безпечний і ефективний спосіб позбутися від мішків під очима, темні кола, набряки і інші ознаки старіння.