жіночі парфуми Nina Ricci

Духи Nina Ricci:. Новий аромат Nina Nina Ricci розробила парфуми Ніна як адаптуватися парфумів з тим же ім’ям створеного в 1987 році. Нові парфуми це сучасна казка, всіх молодих жінок, які шукають чудес і уяви країна, де мрії прикрашають дійсність. Цей парфум вважається дивно чудово, чарівною і жіночною. Ніна духи стверджував, що один з найпотужніших серед релізів останніх 10 років. Стратегія компанії прагне до лінії модного молоді. І це справжнє відступ від традиційних класичних напрямків Nina Ricci. Редакційна фруктовим і квітковим був розроблений парфумерами такі як Олів’є Polge і Жак Кавалье.

Духи Nina Ricci відгуки припущення застосовувати духи до тіла імпульс точки, такі як зап’ястя, відповідальний за вухом, складці руку і коліно і горла. Це буде тривати життя духів у вашому тілі, тому що точки пульсу нагріваються частіше, ніж в інших частинах тіла. Таким чином, аромат починає випускати з надлишком. Вони також говорять, що аромат є міцним у порівнянні з іншими важливими духи брендів.

Ricci Ricci: Один з найбільш нових ароматів Nina Ricci духи цей номер парфумери Орельєн Гішар і Жак Hiclier. Розроблена в 2009, це відмінний новий аромат від тривалої Будинок Nina Ricci містить п’янкий квітковий коктейль з бергамота і ревеню на високих нотах; встав і туберози для середнього, і базові ноти, які включають пачулі і сандалового дерева. Це чудовий природний вибір для парфумерної коханця у вашому житті, і судилося продовжити традицію свого творця а у друге сторіччя бомби.

Lalique Nina Ricci представляє жіночий аромат володіє сумішшю гарденії мускусній троянди гвоздики and.Sep 010 Класичний Lalique до нових Старком Всі L Du Temps повітря Пляшки з витратами по 1.incomparable Vintage Lalique Coeur Joie Ніна Річчі флакон з надійних професійних Vintage Lalique Coeur Joie Духи Nina Ricci Ніна Річчі TAGE TWIN DOVE ПЛЯШКА ДУХ LALIQUE Тайс флакони Nina Ricci Nina Nina Ricci Lalique фактис флакон духів facticen Сілк “Grossfacticen Welt.