догляду за шкірою обличчя в зимовий сезон

Зима тут і морози не тільки колючий на свій ніс, але все обличчя. На щастя, з лицьового щоденного догляду за шкірою, яка відповідає вашим догляду за шкірою потребує вас може бути на вашому шляху до здорової, сяючий тон шкіри.

Догляд за шкірою обличчя більше, ніж просто очищення і витираючи на випадкові крем на ніч. Ви повинні бути більш відповідальними в тому, як захистити шкіру на щоденній основі. Пити більше рідини і використання продуктів, які мають влагоудерживающие інгредієнти як вакаме чудові методи, які ви можете слідувати. По догляду за шкірою, які мають особливі інгредієнти, такі як вакаме додадуть вологи, а також заспокоїти шкіру під час зимових умовах є дратівливими і висушуючи її.

Прості поради шкірою взимку догляд:
Використовуйте м’яке миючий засіб, на відміну від мила, яке може позбавити шкіру з ефірних масел вона потребує.
Хоча ви не можете бути як спрага, як протягом літа, продовжують пити багато води, щоб забезпечити необхідне зволоження вашій шкірі.
Уникайте продуктів з високим вмістом алкоголю, важкі духи або інші добавки, які можуть дратувати ваші чутливої, сухої шкіри.
Одягніть гумові рукавички, коли ви маєте справу з очищаючі засоби, в тому числі мильниця.
Висушіть руки повністю після миття їх, щоб уникнути розтріскування, а також застосовувати крем для рук після кожного очищення.
Сонцезахисні креми є гарною ідеєю, навіть у зимові місяці, а взимку сонце може пошкодити відкриті ділянки вашого тіла.
Ви повинні зволожувати обличчя і тіло з товстим зволожуючий крем або лосьйон протягом дня, коли ви відчуваєте, що шкіра стає сухою, а також після того, як обсипається. Ви повинні також використовувати масло основі доповнення, такі як риб’ячий жир або лляне масло, щоб зволожити тіло зсередини. Ви повинні пити не менше восьми склянок води в день, так як він допомагає зберегти шкіру від зневоднення, і це також корисно для вашого здоров’я в цілому.