гелеві нігті – Як уникнути алергії

Шкіра алергії реакцій шкіри до алергенів. Алергени є речовини присутні в природі, ні сьогодні в косметиці, які викликають шкіри вирватися на висип, причини почервоніння і свербіж, пухирі і загальні пошкодження шкіри. Сьогодні ми використовуємо продукти переплітаються з хімічними речовинами і використовувати того чи іншого продукту можуть реагувати негативно на шкіру, або відразу, або протягом часу через багаторазового і тривалого контакту і викликати алергічну реакцію. Хоча безпечним для більшості людей, деякі хімічні речовини в косметиці може викликати алергічні реакції на їх використання.

Ці два типи алергічних реакцій, які можуть виникнути в результаті використання косметики контактний дерматит і алергічний контактний дерматит. Подразник реакція відбувається, коли шкіра вступає в контакт з дратівливим речовиною, яка призводить до пошкодження шкіри. Шкіра вибухає висипки і може також розвинутися бульбашки, якщо подальше дратувало через подряпин. Контактний дерматит виникає через тривалого контакту або повторного використання косметичного продукту. Ця реакція може бути результатом кількох тижнів або навіть років використання продукту і не завжди повинні розвивати ніч. Кількість хімічного впливу також грає роль в розвитку алергічних реакцій. Шкіра стає червоною, розвивається набряк, а також свербіж. Косметична алергія частіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків, оскільки вони зазвичай користуються косметикою у великих кількостях.

Найбільш поширені області алергічної реакції області обличчя, рук і шиї. Однак інші частини тіла також може розвинутися реакції. Парфумерні вироби, аромати є найбільш поширеними тригерами для алергічних реакцій, але не єдині. Інші хімічні речовини, які викликають алергію є консервантами як формальдегід присутній в догляду за нігтями, фенілендіамін знайти у фарбах для волосся, тімеросал і так далі.

Якщо Ви є професіоналом в салоні, цілком імовірно, що ви можете постраждати від надмірного всіх або будь-який з цих хімічних речовин і може розвинутися реакція після певного періоду часу. Це особливо вірно для нігтів техніків допомоги, який постійно піддаються і зворушливо поліролі, видалення, акрилових та гелевих нігтів підвищення рідин всі з яких містять хімічні речовини, може викликати алергічні реакції. Нігтів продукти містять акрилати і формальдегід, які можуть викликати реакцію.

Основними причинами алергії через догляду за нігтями і підвищення продукції є:

• в якості УФ-гелі липкий, якщо вилікуваний неправильно гель прагне увійти в природний нігтьового ложа і викликає свербіж і тепло навколо нігтя області. Тому важливо, що гель отверждается протягом рекомендованого часу під УФ-лампою. Не забудьте змінити УФ-лампа регулярно, так що отверждение якість не постраждала. Це дозволить ідеально лікування та запобігання гель від одержання на ваш або вашого клієнта шкіри. Також застосовують дуже тонкі шари так, що гель лікує добре під світло і не отримати всі липке на нігтях.

• підвищення продукції, які повинні бути змішані як мономера (рідина) і полімеру (порошок) у співвідношенні необхідно забезпечити, що це зроблено в точному співвідношенні. Неправильне змішування і розрахунків може призвести до неправильної затвердіння, який, у свою чергу, викликають гелю, щоб перейти від нігтя на шкіру клієнта. Очищення від неодноразово за допомогою кисті можуть подразнювати шкіру і зробити його червонувате і свербіж. Також переконайтеся, що ви залишите малим допуском навколо області нігтів і шкіри при нанесенні, щоб гель не повинна потрапити на шкіру.

• Переповнення нігті і робить їх слабкими відкриє ймовірною причиною для нігтів розвиватися алергічні реакції. Це відбувається тому, тонку пластину нігтя призведе до того, продукт легко вводити нігтьове ложе і пошкодити шкіру.

• Інші причини можуть бути нечистими робоча зона, запахи в салоні, так і нестерильних обладнання.

Як цвях технічно нескладного догляду Ви повинні переконатися, що ви тримаєте робоче місце в чистоті, тримайте кисті безкоштовно гелів і інших рідин, після використання, зберегти всі знаряддя стерилізовані і проводити процес догляду за нігтями в правильному порядку, щоб запобігти алергії через повторюваного або надмірно тривалого контакту з продуктом.