більше краще

Протягом багатьох років гроші були зроблені маркетинг для жінок, які шукають джерела молодості, досконалі тіла і найгламурнішій одягу. Хто ці жінки? Це ті, хто проживає в районах, де основний упор робиться на пошуку своїх кращих, ті, які ходять по вулицях Беверлі-Хіллз, Родео-Драйв і Тулейна бульварі. Ці жінки витрачають тисячі щороку в манікюр, зачіски та взуття. Це не тільки жінки, які готові витрачати великі гроші на самовдосконалення і зміст … і ринок знає про це! Відправлення повідомлень скрізь холодно свою чергу, це рідко, що фотографію “красивий” жінка не дивиться вам в обличчя. Забезпечити наявність кращих в усіх видів продукції для затягування і фірма, тон і заповнити ці жінки ставляться до “красивого” стороною життя.

Створення соковиті, пухкі губи, зморшки безкоштовно очі і чоло, целюліт безкоштовно стегна і сідниці бажає кожна жінка, а не тільки тих, хто може дозволити собі мати їх. І, як завжди, ринок реагує. Деякі з кращих виробників обробленої продукції орієнтована на ущільнює губи, зменшення зморшок і згладжування целюліту включають Hydroderm, Avon, косметика Лореаль компаній, як Париж, Revlon, а також такі компанії, як харчування LifeSource. Є дуже небагатьох галузей, які не чіпатимуть бажанням жінки бути красивою. Є більш пухкими губи, великі губи краще?

Останнім часом тенденція до відмови від смішного худі моделі до здорової, більш пружною моделі викликало зрушення в тому, що ми думаємо як “красивий”. Сумно, як може здатися, злітно-посадкової смуги набору богинь, і продовжують піднімати, бар, показуючи нам, що таке краса, гарне і погане, іншими словами. Якщо ми красиві, ми хороші, якщо ні, то ми погані. Це вплинуло Америці підлітків у найбільш руйнівних способів.

Хоча це і не їх наміри, Америка послала вище повідомлення майже в кожному маркетингові повідомлення і невиконання цих передбачуваних «очікувань» став свідком багатьох підліток, зробити небезпечним способу життя. Розлади харчової поведінки є більш вираженими і самостійно питання гідності розглядаються більше в цьому столітті, ніж у будь-який інший.

За ціною близько $ 150 за одну ін’єкцію, колаген, який виробляється в нашому організмі самі по собі можуть бути введені в певних областях для підвищення зменшення зморшок. Це стало дуже популярним, тому що, як ми старіємо, виробництво колагену наш організм слабшає. За участю виготовлені форм колагену, жінки можуть витримати без зморшок обличчя на більш тривалі періоди часу, з’являючись бути молодше, ніж вони. Це не завжди добре. Багато жінок посилили свої обличчя так довго, що, якщо вони не мають ін’єкції, їхні обличчя насправді провисати. Таким чином, потрапив у залежність від додаткового несе красу навіть високою ціною, ніж просто вартість.

Поява зморшок і повнота губ людини є те, що передається у спадок, розвивав своїми гена макіяж, а не щось з пляшки або трубки. Але для тих, хто хоче купити їх власний джерело молодості, доведеться заплатити сто доларів на місяць (один 30-денний запас комбінації Hydroderm в зморшкуватою редуктор / зволожувач становить майже $ 100 на місяць) на утримання і багато часу, намагаючись підтримувати що молодий вид. Що сталося з Старіння витончено?