Леді Сов; таємні фетиші вампіра

Нещодавно на Celebrity Big Brother, Білий Зуб Хайді Fleiss говорила про свою неприязнь до леді Сов автора (Lady Sovereign (репер)) чітко вказані ‘vampiresque’ зуби. Чи може бути так, що Леді Сов є таємницею вампіра в маскуванні і отримувати готова взяти Білий Зуб укус в сусідів по будинку вона зневажає?

Вампіри круто, як тост на даний момент. Такі фільми, як Сутінки і Новий місяць або початок серіалі, як True Blood, The Vampire Diaries і місячне світло переступили цих істот, як Дракула від минулого року на хижаків гламурної смоктати кров »зубі біле», що люди дійсно хочуть бути схожими!

Насправді Леді Сов цілком може бути вампіром, спритно замаскована під цим низьким репер класу, з основним планом мужнє, щоб виграти Celeb BB по висмоктуючи кров усіх її колег сусідів по будинку і вистукувати на вампіра захоплення поширюється по всій країні і зробити глядачів любити її вічно!

Крім того, якщо леді Сов Насправді це просто молодий пташеня репер намагається зробити свій шлях у житті, то бути показаним спорту Fang як gnashers не надто весело для всіх. Це не може бути, що Хайді, безсумнівно, буде шкодувати, що коментар, тому що вона може серйозно пошкодити впевненість леді в Сов. Хайді може мати зуб Білий посмішку, але вона являє собою досить жорсткий носом пацієнта таким чином, навряд чи вона буде ніяких докорів сумління.

Як тільки леді Сов покидає Великий будинок Bro і дізнається нечестивих образ, що її оточують, як ікла вампіра, вона обов’язково замовте собі протягом всього зуба білої зубної ремонт викупити її образ і дотримуватися пальці вгору на Хайді. Леді Сов також страждає від невелика зміна кольору зуба, далека від досконалості зуб білого блискучого американською посмішкою Хайді, тому вона, було б доцільно, принаймні, почати з деякими серйозними Білий Зуб процедур блискавки.

Дуже популярний білий зуб блискавка процедура Білий Зуб лазерне лікування Збільшити проводиться в стоматологічних кабінетах. Це дуже ефективно, але його ефективність продовжується і посилюється використання домашньої зроби сам Зуб Біла блискавка комплекти, такі як Alta білий зуб білого освітлення комплекти або Idol Білий Зуб ручки.

Якщо ви початківець вампір або Леді Сов fanwho хоче, щоб відповідати її вампір-подібних якостей, ви повинні почати отримувати собі ідеальний зуб білу посмішку і ви могли завжди взяти файл на гострі зуби кинути їх у вампірів точки.

Зуб Біла Блискавка, безумовно, шлях вперед для всіх на початку нового десятиліття. Це, можливо, був сплеск популярності протягом останніх кількох років, але ви не бачили ще нічого! Було передбачено, що косметичні стоматологічні процедури, зокрема зубів Білі блискавки, збирається прийняти масовий стрибок у популярності в найближчі пару років, поки не досягне такого ступеня, що всі будуть посміхатися через блискучий зуб бенгальські вогні білі, а не розглядатися мертвим з розкладаються і нудно посмішкою.