Колір волосся поради та підказки

Отримати максимальну віддачу від вашого будинку колір волосся за допомогою правильного, підготовки, застосування і після відходу.

Фарба для волосся може послабити волосся за допомогою хімічних процесів, використовуючи для догляду за волоссям, розроблені спеціально для фарбованого волосся може допомогти вашому кольору волосся останнього.

Вибір кольору, ймовірно, найважливіша частина процесу. Щоб правильно вибрати колір волосся барвника для вас, ви повинні знати, що ваш природний колір волосся: Перукарні та виробники фарби для волосся використовувати систему нумерації від 1-10 (1 бути чорним до 10, який є світла блондинка). Найпростіший спосіб дізнатися ваш природний колір волосся це попросити вашого стиліста.

Типові Натуральні фарби для волосся є:

1.0 чорний
2.0 дуже темний коричневий
3.0 темно-коричневий
4,0 коричневий
5.0 світло-коричневий
6.0 Світло-русявий
7.0 русявий
8.0 світлий блондин
9,0 супер світлий блондин
10,0 додаткове світлий блондин

Для досягнення найкращих результатів при виборі кольору волосся, перебування протягом трьох відтінків обидві сторони від вашого натурального кольору волосся, коли помирав.

Завжди уважно читайте інструкцію перед використовувати і застосовувати одну секцію за один раз, використовуючи широкий гребінь зуба. Якщо у вас є хтось, хто може допомогти, вона зробить, щоб задачу.

Це завжди рекомендується провести шкірну пробу 40 годин перед смертю волосся, від того, використовують постійне або постійний колір волосся. Фарба для волосся може викликати алергічну реакцію, хоча це рідкісне це завжди краще, щоб перевірити практикою first.If ви хочете піти темної, ви можете використовувати підлозі постійного барвників, які мають низький рівень перекису і не містять аміаку. Якщо ви хочете яскравіше волосся, підлозі постійного кольору дасть тонкі тони або для дійсно приголомшливі результати, такі як яскраво-рожевий колір волосся або яскраво-червоний, то ви, як правило, необхідно використовувати постійний барвника.

Якщо ви хочете освітлити волосся на 2 або 3 рівня, наприклад, Темно-коричневий (3,0) до світло-коричневого (5.0) ви повинні будете використовувати постійний колір волосся, підлозі постійного НЕ буде work.Hair Основні

Основні моменти зазвичай містять відбілювача який означає, що ваш може піти набагато легше, однак, жовтий відтінки можуть бути проблеми. Вибір кольору волосся з попелу діапазоні рекомендується, якщо ви хочете йти набагато легше.

Золи зазвичай діапазон:

5.1light коричневий колір золи
6,1 темні коричневий колір золи
7.1 русявий попіл
8,1 білява
9.1 дуже світлий попелястий блондин
10.1 Додаткова Світло золи BlondeRemember використовувати білий рушник при використанні відбілювача і темні рушник при використанні темного кольору.