Догляд за волоссям Поради для гладких і шовковистих волосся

Волосся є одним з головних активів. Тепер це стало багатомільйонним бізнесом і все ще росте дуже швидко. Той, хто не може дозволити собі додаткові витрати можуть керувати ним за допомогою натуральних рослинних способами, а також через деякі ефективні засоби правового захисту будинку.

трав’яний шампунь для волосся

1. Шампунь Multani Глина: Занурте 100 г Мултані глини у воді. Через дві години зробити пасту і застосовувати обережно у волоссі. Вимийте волосся після 5-10 хвилин в зими з теплою водою і звичайною водою в літо. Якщо волосся дуже брудні робити це двічі на тиждень, волосся стає м’яким, шовковистим і довго. Вона приносить прохолодний і світле почуття.

2. Шампуні борошна грам імпульсів: Нанесіть пасту з борошна грам імпульсу зроблені з води на волосся два рази на тиждень і мити руки після години. Волосся стає чорні, щільні, чисті, блискучі і м’які. Він також знімає свербіж або лікує кипить в голові.

домашні засоби для догляду за волоссям

1. Додайте одну-грам чорний перець 100 г сиру і застосовується в шкіру голови. Тепер вимийте волосся теплою водою раз на тиждень. Волосся стають чорними і красивими і зупиняє падіння.

2. Mix Eclipta Альба, чорний кунжут, сухий Emblica аличі та льодяник в рівних кількостях (всі у вигляді порошку). Візьміть шість грамів вранці натщесерце щодня і пити 250 г молока над ним. Візьміть це лікування з одного року, разом з ним приймати вегетаріанську їжу, а не займатися сексом.

3. Для сивого волосся, додайте чорний кунжут і Eclipta Альба в рівній кількості, жувати одну чайну ложку цієї суміші вранці натщесерце і пити прісну воду над ним. Приймати щодня протягом шести місяців. Це успішне для всіх осіб до 40.

4. Для запобігання випаданню волосся, розім’яти листя буряка в Heena пасту і нанесіть на голову і лікує лупу.

5. Тепла 300 г кокосової олії з 3 г чорного перцю додавши в нього. Коли воно закипить зупинки опалення, сито з дрібним наждачним і тримати в пляшці. Масажними рухами в ночі м’яко.

Занурте пілінги лимона в кокосовій олії протягом 8-10 днів у сонячному світлі. Тепер сито і застосовувати у волоссі. Волосся стають чорними і блискучими.

Відмова від відповідальності: читач цієї статті, повинні проявляти всі запобіжні заходи, слідуючи інструкціям на домашні засоби з цієї статті. Уникайте використання будь-якого з цих продуктів, якщо у вас алергія на нього. Відповідальність лягає на користувачів, а не з сайту або письменник.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.