Головна курортів, наскільки доступною вони

Якщо ви схожі на більшість, ви мрієте в один прекрасний день повернутися додому в свій власний спа-салон. Ви уявляємо собі світ, де ви можете залишити стресів дня далеко позаду і відпочити в тиші й достатку, поки дзвонить телефон або вимагати їх діти вечерю. Ну, що я можу сказати? Реальність є спосіб повзучого в кожному сні.

Як ви можете собі уявити, будинки курорти можуть бути знайдені з широким діапазоном цін і варіантів. Основні Spa коштуватиме близько $ 2000, але ви можете легко витратити $ 6000 або більше спа-центр з додатковими функціями. Якщо ви хочете, спа, який буде чистити себе і бути теплим і готовим, коли ви вдома, ви можете розраховувати витратити додаткові $ 1000 до $ 3000 для системи дистанційного управління, яка зробить це можливим.

Якщо ви думаєте, що ви не можете дозволити собі цінники, як ці, не бійтеся! Ви можете фінансувати. Прямо зараз, можна фінансувати Spa всього за $ 50 до $ 100 на місяць. Звичайно, ви могли б витратити набагато більше, ніж якщо ви купуєте дорожчої моделі. Але якщо ціна викликає велику стурбованість, майте на увазі, що недорогі спа, ймовірно, буде так само, як розслаблюючим, наскільки дорогою. Ви також повинні враховувати той факт, що ви змогли отримати безліч функцій з дорожчої моделі, яку ви ніколи не використовувати.

Інші фінансові проблеми про купівлю спа угоду з технічного обслуговування і вартість утримання. Звичайно, володіють спа означає, що вам доведеться тримати готовий запас хімічних речовин. Але якщо ви не відставати від підтримки вашого спа чистою і перевірки хімічного рівня, вам потрібно буде тільки використовувати мінімальну кількість хімічних тримати все у верхній частині форму. У самому справі, ви можете отримати повний спа-хімічні Starter Kit в комплекті з випробувальною поставки за ціною близько $ 40.

Ще одна область, де вам потрібно буде витрачати гроші, якщо ви купуєте будинок спа на спа-обладнання. Знову ж, ці покупки будуть мінімальними і можуть бути розподілені протягом часу. $ 20 тут і $ 20 там допоможуть вам створити свій спа інвентаризації обладнання в найкоротші терміни. Ви також можете заощадити гроші тут, віддавши замість ручних інструментів автоматизованих засобів.

Ви можете розраховувати витрати енергії близько $ 7 на тиждень для середнього розміру спа, якщо ви використовуєте ваш будинок спа протягом години кожен день. Ви можете зменшити ці витрати за допомогою кришки спа або теплової кришку і, використовуючи тільки струменя, коли ви знаходитесь в спа. Зниження температури настройка на 3 градуси також додає до великої економії.

Суть полягає в наступному: Ви могли б реально є спа за $ 100 до $ 125 на місяць, якщо у вас немає будь-які зекономлені гроші прямо зараз. Якщо фінансування не варіант, ви можете швидко і легко накопичити на свою мрію спа. Простіше кажучи назад $ 50 на тиждень, і ви могли б сидіти досить у вашому будинку спа цього часу в наступному році.