Видалення родимок – небезпека може ховатися в клінічному лікуванні

Видалення родимок вважається з кількох причин. Для тих, хто повинен жити з кількома мовляв, це може бути травмуючим і стресовій ситуації, коли моль серйозно зіпсувати зовнішній вигляд людини. Дивиться чужих може бути важко нести. Що стосується іншої групи людей, чиї молі виросли злоякісної, тобто зростання шкіри перетворилася ракових; це не зовсім вибором для них. Нарешті, ви можете бути споглядаючи видалення молі через роздратування і болю особливо коли вони розвиваються під складок шкіри або знаходяться в постійному контакті з одягом.

Проте, цікаво знати, що кроти НЕ ненавидіти всі. Знаменитості були відомі своєю красою мовляв, як Мерілін Монро. У таких випадках, мовляв насправді підсилює красу людини. Я поділюся з вами небезпеках клінічних видалення ви повинні розглянути можливість просування до дерматолога. Я також покажу вам, де знайти секрет природного лікування, який поставив багато вільних від їх мовляв стані постійно.

В даний час, Видалення родимок зазвичай робиться клінічно вашого дерматолога або лікаря в клініці. Вам потрібно звернутися до дерматолога на ваш перший візит встановити, чи є кроти злоякісними. Те, що він / вона буде зробити, це виконати простий біопсії на моль. Невеликий зразок виймають з ваших моль для перевірки під мікроскопом. Іноді, зразок, можливо, доведеться бути відправлений у лабораторію для подальшого тестування. Після підтвердження злоякісного родимка або молі, дерматолог б тоді акциз або вирізати з усієї молекулі, включаючи навколишні тканини шкіри, щоб запобігти поширенню раку. Рана буде потім зашили.

Ось короткий огляд загальних методів видалення міль та пов’язані з нею ризики, якщо ви вирішили позбутися всіх ваших родимок.

Припікання / спалювання молі використанням електричного струму. Cyrotherapy це медичний термін для заморожування зростання шкіри для полегшення її видалення. Рідкий азот наносять на металевий інструмент, такий як щипці, щоб заморозити моль, перш ніж він може бути видалений. Ці процедури можуть бути простими, але результати залежати від мудрими дерматолога так само, як успіх операції залежить від хірурга. Опіки шкіри або dyschromic ураження можуть виникнути в результаті лікування. Там були також скарги пацієнтів про постійні рубців.

Висічення з ножицями або скальпелем інший метод видалення мовляв ваш дерматолог може рекомендувати. Тим не менш, ви повинні знати, що це може бути болісно боляче досвід для тих, хто чутливий до болю і крові. Хоча місцевою анестезією вводять, пацієнти, які мають кілька молі все ще можете знайти жало, а дратує і незручно.

Лазерне лікування також доступно. Ваш дерматолог може запропонувати використовувати цей метод, щоб видалити менше родимок. Ця процедура лікування не підходить для великих родимок, як вона не може проникати глибоко під поверхнею шкіри. Хоча цей метод, як вважають, ретельно і акуратно, витрати можуть бути істотними, якщо вам потрібно видалити кілька родимок.

Інші, ніж фізичні небезпеки згадувалося вище, є ще один підводний камінь, ви повинні бути в курсі. Видалення родимок в косметичних цілях не буде відповідати критеріям медичну страховку під вашим страховим полісом. Прочитайте свій програмний документ уважно і викликати страхову компанію, щоб перевірити якщо витрати повертаний під вашим страховим полісом. Існує висока ймовірність того, що навіть заклики до вимоги будуть відкинуті, якщо молі видалені є доброякісними.

Пояснивши ризику для вас, ви повинні бути в кращому становищі, щоб вирішити, чи слід ви все ще хочете, щоб піти до дерматолога для клінічного видалення. Останнім часом був прорив відкриття, зроблене давній моль страждалець, щоб назавжди покласти край його мовляв стані протягом 3 днів з природними методами лікування в безпечний і безболісний спосіб. Багато людей, які звертаються до його природні рішення Видалення родимок також виявили, свобода від їх хронічний стан моль. Читайте мій блог, щоб дізнатися більше.

Ця стаття може бути вільно передруковані або поширена в цілому в будь-яких журналу, новини, блог або сайт. Ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними, і будуть включені всі репродукції.