є попит на маму перфекціонізму зростанням

Все більше і більше мам збираються в до пластичного хірурга в ці дні за те, що в народі називають “Мама макіяж”. Ця група процедур, які зазвичай включає в себе підтяжку живота, ліпосакція, грудей підйомників і доповнення були набирає обертів в сучасному світі з багатьох причин.

З одного боку, багато жінок чекають, щоб мати дітей в ці дні, поки вони не знаходяться в кінці тридцятих років до середини сорокових років, для того, щоб закінчити всі шкільну освіту їх і будувати свою кар’єру, перш ніж приступати материнства.

Хоча це може здатися ідеальним для деяких цілей, було показано, що це важко для жінок, щоб втратити вагу вагітності вони старше. Це може бути жорсткий пігулка на додаток до нормального після вагітності зміни провисання грудей, послабив м’язи живота, стегон і товщі. Це призводить багатьох з цих старих мам причин шукати хірургічних альтернатив.

Іншим результатом очікування жінок мати дітей є те, що багато з них мають грошей, щоб витратити на косметичні процедури хірургії, тому що вони вже зарекомендували себе у фінансовому відношенні.

І як пластична хірургія стає все більш поширеним явищем, і більш соціально прийнятним, ці жінки з ресурсами звертаються охочіше ніж хірурга за допомогу у відновленні їх попереднього дитини цифрами.

Що таке Мама макіяж?

Підтяжка живота вагітності розтягується і подовжує м’язи живота залишаючи їх випирають в пес по животу. Дієта та фізичні вправи самі по собі не може затягнути ці м’язи в свої колишні жорсткі позиціонування. Підтяжка живота може видалити зайву шкіру живота, але це також приєднатися м’язи живота зі швами, що дозволяє їм сидіти впритул прилягає до підлягає тканин знову.

Ліпосакція-Це може бути виконано в шлунку і області любові ручкою під час живота, але багато жінок обирають більш великої ліпосакції в своїх стегон, сідниць і стегон під час Мама макіяж. Це просто руйнуванням і видаленням жиру в цільових областях тіла.

Груди Ліфти-Під час вагітності та годування груддю, груди рости і часто отримують розтяжок. Після годування грудьми, вони можуть піти млявим і неживим-відмінне поєднання. Підтяжка грудей може зменшити надлишок, в’ялість шкіри і відновити первісне положення й веселість з грудей.

-Збільшення грудей Багато жінок вважають, що їх груди скоротиться на розмір або близько того після годування грудьми, що особливо дратує жінок, які були з маленькими грудьми, з самого початку. Збільшення грудей може відмінно поєднуються з підтяжка грудей, додаючи обсяг і форму на пост-дитину грудьми фізіологічним розчином або силіконові імплантанти. Мама перфекціонізму дійсно на підйомі, можливо, тому що вони також дуже безпечними і ефективними у відновленні впевненості в собі.