як ми повинні дбати про нашу шкіри і тіла, щоб залишатися здоровими, а також добре виглядати

Як ви напевно знаєте, краса не основний. Там якась таємниця, навіть “діючі” з цього приводу. Ось мої кращі секрети краси для жінок у їх 30-их, 40-х, 50-х років і далі:

Чи не соватися. Краса це все про самовпевненість і врівноваженість. Соватися дозволяє з’являтися вітряної та нервовою. Він часто займає 3 тижні, щоб перервати звичку. Якщо ви вігглер, створити свідоме зусилля, щоб зменшити корчиться протягом 3 тижнів і подивитися, що відбувається.

Дійте прямо! Сутулий підсвідомості посилає повідомлення, що ви намагаєтеся приховати. Люди не допоможе вам, як великий краси, чи містить, ви хочете, щоб не бути поміченими. Крім того, сутулий змінює ваше чудове тіло, і він виглядає неправильної форми і шорсткими. Встаньте прямо, а також ваша одяг буде висіти краще, ви будете виглядати тонше, ті будуть ставитися до вас з підвищеним повагою. Спробуйте і дізнаєтеся! (Твоя мама буде так щаслива!)

Скажіть собі, що ти красива. і продовжуєте говорити собі, поки Ви не приймете так само вірно! Люди не тільки сприймати, а й впливом, почуття одне одного. Якщо люди відчувають вашу ненависть до себе, є хороший шанс, що вони побачать вас, як ви підсвідомо дати їм знати, щоб визначити вас.
Не носіть тіні поруч з нижніми віями. Туш у вашому нижні вії можна розмазати на навколишнє шкіру, роблячи очі виглядати менше, створення ефекту Undereye круги або мішки, і даючи очам втомлений вигляд. Так може підводка для очей носити на нижню повіку. Замість цього, зосередитися на завантаження верхні вії з тушшю. Якщо ви використовуєте лайнер, зосередитися на верхній кришці тільки.

Протягом всієї історії була beautities які могло бути визнано занадто незвично, занадто просто, занадто потворним, теж щось, щоб стати красивою. Тим не менше, ці розумні дами проігнорували те, що суспільство говорить красиво. Вони розуміють, що стояти осторонь, вони повинні відзначати свої власні погляди. Іншими словами, зробити себе красивою, і ви будете розглядати як красиво.