як захистити свою шкіру від сонця надають шкірі кращий догляд

Шкіри є одним з найбільш чутливих органів людського тіла; вони тонкі і чуттєві. Ви повинні вибрати правильні продукти шкіри і правильне харчування, щоб уникнути дефектів шкіри та інших захворювань шкіри. Крім цього, ви також повинні знати, як захистити шкіру від сонця. Занадто багато шкіри впливом шкідливих променів сонця може викликати чорні плями і передчасного старіння шкіри, які, на щастя, може бути виправлено, що мають регулярні маски для обличчя.

відмітки гламур

Є люди, які вважають за краще бронзовий загар особи і або щось темніше, ніж їх власний тон шкіри. Темний колір шкіри досягається за рахунок людей, які люблять активний відпочинок або просто розкішний час під палючим сонцем. Ці suntans може виглядати нешкідливим, але правда в тому, що вони дійсно руйнівними. Шкіра обличчя може виглядати здоровим, але передчасні зморшки, передчасне старіння і навіть рак шкіри може відбуватися прямо у свій власний очей, якщо ви не знаєте, як захистити свою шкіру від сонця.

Кроки для захисту шкіри

1. Тримайтеся подалі від сонця з 10:00 ранку до третьої години дня. Саме в цей час, що сонячні промені є найсильнішими і може спалити шкіру легко.
2. Якщо це не представляється можливим, щоб повністю триматися подалі від сонця, тому що деяких видів діяльності, використовуючи сонцезахисний крем рекомендується. 30 SPF або сонцезахисний фактор або вище повинен бути застосований до відкритої частини тіла.
3. Деякі лосьйони для обличчя і креми, які можна придбати в день курорти Лас-Вегасі містять сонцезахисний крем хімічних засобів захисту так, що їх можна використовувати як є або під макіяж. Масаж достатню кількість по всьому тілу кожен день, навіть якщо у вас немає планів буття під сонцем.
4. Використовуйте легкі капелюхи з широкими полями, коли на вулиці, щоб покрити обличчя і шию від сонця. Кілька відкритих магазинах продаються головні убори, які зроблені з міцного і легкого матеріалу відповідного достатньо, щоб заблокувати сонце.
5. З довгими рукавами бавовна або льон сорочки, які світлі зручні навіть під палючим сонцем. Темні кольори привертають тепло при світлих тонах зберегти тепло в сторону і від прямого контакту зі шкірою.
6. Є парасолька, коли у вас є плани проводити час на відкритому повітрі. Будьте поруч з деревом, де ви можете отримати притулок.

Виняткова обережність потрібна

НД пошкодження є однією з форм передчасного старіння. Ваша шкіра все ще може виглядати свіжо і яскраво з регулярним масажем обличчя. Клітини шкіри і тканини можуть бути пошкоджені через вологості, температури і сонячної енергії. Ви чули про те, скільки ушкоджень ВС може дати вашій шкірі. Кожен день ви отримаєте піддається від сонця, ваша шкіра ризикують отримати більше пошкоджень. Через це, Є кілька продуктів, шкіри, які були виходив перспективних захисту та догляду за шкірою. Деякі вірна своїй обіцянці, але є деякі, які цього не роблять. Це дійсно до вас, щоб вибрати правильний продукт, який може бути заснований на реальному досвіді і з рекомендації з ваших улюблених спа-день.