як застосовувати рум’яна для підвищення ваші риси обличчя

При покупці косметики в магазинах, як Clinique або Avon, розуміння того, як застосовувати рум’яна, щоб підкреслити ваші вилиці можете змінити ваше обличчя, і вони, як люди сприймають вас у великий шлях. Ось, як застосовувати цей порошок не перестаратися або відчуття як ви фарбуєте вашому обличчі.

правильно вибрати колір

По-перше, не забудьте вибрати колір, який відповідає вашому тону шкіри. Ви хочете щось натякає на кольори без видимих ​​слідів. Якщо ви не впевнені, який колір підходить вам найкраще, більшість продавців косметики є консультанти, які з радістю допоможуть вам вибрати правильний відтінок.

використання середніх щітка

Коли прийшов час, щоб застосувати макіяж, використовувати середні круглою щіткою. Злегка втирати пензлем по рум’яна, щоб отримати тільки трохи кольору на кінці щетинки.

застосувати його під час посмішки

Посмішка на себе в дзеркало. Знайти нижню частину вилиці, область, яка тільки в тіні на світло. Ця лінія є кращою точкою застосовувати рум’яна. Для повного особою сонце, думаю, з числа “3” з вашим вилиці буття середньої лінії. Використовуйте меншу кількість рум’ян на вашій щелепи і храми, щоб число “3” на вашому обличчі. Найглибший колір повинен бути на щоках. Це дасть вам сонце поцілував світіння, що не дивлячись перебільшена.