як запобігти пошкодженню сонця

Без сумніву, найбільш ефективним засобом для лікування пошкоджень ПС є профілактика. Це включає в себе регулярне використання сонцезахисних засобів. Сонцезахисні засоби призначені для фільтрації, відображають або поглинають UVA і / або UVB промені, що випускаються сонцем. Багато різних хімічних речовин сонцезахисний крем працюють по-різному. Часто хіміки змішувати два або більше хімічних речовин сонцезахисний крем разом у підготовці. Цей тип продукту буде фільтрувати більше ультрафіолетових променів, а також поєднання часто буде також сприяти фільтрацію як UVA і UVB променів. Сонцезахисний крем хімічні речовини можуть поглинати або відображати ультрафіолетові промені.

Часто використовувані хімічні речовини, які поглинають промені methoxycinnimate, пара-амінобензойної кислоти (PABA), Padimate О, Padimate, оксибензон, метилсаліцилат і бензофенон. Бензофенон і оксибензон в основному УФ-абсорбери, в той час як інші хімічні речовини, перераховані в основному УФ-поглиначі. Ось чому ці хімікати часто об’єднуються для отримання сонцезахисний крем, який блокує більш широкий спектр ультрафіолетових променів. Ці екран продукти іноді називають широкого спектру сонцезахисних засобів.

Непоглинаючих, що відображають хімічні сонцезахисні креми включають діоксид титану, пігмент, який також часто використовується в основи макіяжу, щоб дати непрозорість до фундаменту. Оксид цинку, відомий сонцезахисний крем, є хімічна часто використовуються серферами на носі. Оксид цинку також використовується в сонцезахисних продуктах. Bot цих речовин відбивати ультрафіолетові промені, а не поглинає їх. Їх основною перевагою є те, що вони відображають велику кількість ультрафіолетових променів, і що вони з меншою ймовірністю викликає алергічних реакцій, ніж поглинати хімічні речовини. Їх основним недоліком є ​​те, що вони є непрозорими і їх можна побачити на поверхні шкіри. Естетично, багато людей не будуть використовувати ці продукти, тому що навіть у вишуканій формі, вони мають деякі кольори і часто з’являються пастоподібних на поверхні шкіри. Нова форма мікронізований діоксид титану була розроблена і в майбутньому може виявитися корисним у сонцезахисні засоби, тому що це менш імовірно, буде розглядатися.