як ви визначаєте щастя – просто проти старіння

як ви визначаєте щастя?

Багато років тому, якби ви запитали дівчину на це питання, більше разів, ніж не відповідь був би шлюб і діти. Чоловіки визначені щастя, як хорошу високооплачувану роботу.

Зараз жінки більш схильні говорити хорошу роботу визначає їх щастя і чоловіка залежать від стабільної сімейного життя. Всі говорять про те, як швидко летить час. Якщо ви, як правило, залишаються в даний час найчастіше, експерти припускають, що ваші бали щастя йти вгору. Ті, хто заглядати занадто далеко в майбутнє відчувати занепокоєння, безпорадність і забити дуже високою в розпачі.

Ті люди, що живуть на минулих нещасних повтори невдалих дослідів добираєтеся, щоб насолоджуватися справжнім. Крім того, ніхто не хоче почути про ваші сирих пропозицій, щоб ви не підвищать самих громадських заходів.

Виконання деяких вправ не тільки для вас, а й поставить вас в кращому настрої. Прослуховування радіо в країні і почати помічати запахи, квіти, люди, листя, і просто взагалі нехай ваш розум інше. Наполягайте на деякий “свій час”, якщо тільки дати собі догляд за тілом, як масаж ніг або кутикули.

Розкіш, сприяти формуванню позитивного самовідчуття. Ви також можете самостійно займатися, купивши собі невелику пункту ви хотіли або робити щось особливе для когось іншого. Не намагайтеся бути всім для всіх людей. Ми повинні прийняти розумні обмеження, і врешті-решт, кому яке діло?

Найголовніше, зберігайте почуття гумору! Хорошим bellylaugh дійсно справляють позитивну прибутковість на ваше здоров’я.

Ніхто не може повернутися назад і почати новий початок, але кожен може почати сьогодні, і зробити новий фінал. Марія Робінсон