шукає повного видалення татуювання дерматологи можуть бути в змозі допомогти

Татуювання так популярні в наші дні. Одне дослідження зайшов так далеко, щоб стверджувати десяти мільйонів американців тільки мати принаймні одне татуювання, і з кількістю тату-салони ростуть кожен день, це не важко уявити, число людей, охочих отримати підписав аналогічним чином зросте. Реальність, однак, є те, що майже п’ятдесят відсотків тих, хто отримати підписав погляд, щоб видалити її в деякий момент часу, і в той час, що більш можливо, ніж будь-коли раніше, це не напевно.

Якщо ви шукаєте для видалення татуювання, Колорадо-Спрінгс дерматології клініки є відмінним місцем для початку, оскільки багато хто з них пропонують ці послуги. Перш ніж почати, хоча, лікар або технік, ймовірно, ви знаєте, що повне видалення не завжди можливо. Хоча Є багато методів, які будуть пропонувати вам майже повне видалення, татуювання і раніше має бути постійним, і чим більше конструкція, жорсткі це може бути, щоб позбутися від усіх слідів його. В результаті, від вас можуть зажадати підписати відмову, перш ніж ви коли-небудь почати, щоб сигналізувати ваше розуміння цього простого факту.

Як тільки ви вирішили йти вперед з видалення татуювань, Колорадо-Спрінгс фахівців, швидше за все, запропонує вам процедури лазерної епіляції, так як вони вже зарекомендували себе як найбільш ефективні протягом останнього десятиліття. Є й інші методи, доступні в тому числі висічення, кріодеструкція, і дермабразія, але багато клініки спеціалізуються на лазерне видалення через ефективності. Лазери працюють розбиваючи чорнила під шкірою, то ваша імунна система поглинає ці крихітні шматочки фарби, видалення татуювання з плином часу.

Ось те, що ви можете очікувати:

· Видалення татуювань не є повністю безболісною. Це дуже схоже на те, ваша шкіра відрізав круглою гумкою знову і знову. Ваш лікар може сказати вам, щоб взяти на позабіржовому знеболююче тільки перед зустріччю з вами, щоб допомогти зняти гостроту процесу. У деяких випадках, можливо, буде потрібно рецепт міцності крему на шкіру протягом двох годин, перш ніж починається лазерне видалення.

· Лазерне видалення часто займає до десяти сеансів, щоб повністю видалити татуювання. Переконайтеся, що ви розумієте, як багато сесій, а також залучених витрати, перш ніж зробити призначення.

· Після лікування в клініці буде застосовувати антибіотик крем на шкіру, а також пов’язку. Хоча це нормально, щоб прийняти душ в той же день, це не добре, щоб вичистити, що ділянка шкіри.

· Ви можете відчувати себе трохи засмаг на день або два після кожної сесії. Там завжди є шанс, що гіпер-або гіпо пігментації шкіри може статися після остаточної процедури.

Якщо ви шукаєте для видалення татуювання, Колорадо-Спрінгс дерматологи будуть раді допомогти, але переконайтеся, що ви знаєте, що ви отримуєте в перш ніж входити