швидкий фен

Швидка фен означає сушарку якості волосся. Якщо ви відмовитеся купити професійний фен, ніж ви, Äôll доведеться мати справу з більш дешевою і повільною моделі і ця мобільного, АОТ завжди здоровий варіант. Якщо ви хочете миттєво висушені волосся, які, AOS здоровим і сильним ви, Aore доведеться вкласти трохи більше у швидкий, професійний фен для волосся. Але що робить швидку фена? Ось деякі особливості потрібно шукати:

Нагрівальний елемент:
З дешевим фени ви отримуєте металеві або пластикові нагрівальні елементи, горіння яких може перегрітися або ваші замки з інтенсивним і нерівномірного нагрівання. Буквально, вони зводяться воду. Якщо ви будете продовжувати використовувати ці типи фен ваші волосся стане ламким і крихкими. З високою якістю фени, керамічні опалення є стандартним завдяки своїм чудовим теплопровідних властивостей. Далекого інфрачервоного тепла, виробленого керамічного може проникнути в волосся швидко і безпечно, сушіння зсередини. Керамічні може бути використаний з іншими елементами, такими як турмалін, щоб сушка набагато швидше і більш ефективно.

Опалювальна техніка:
Керамічна вже згадувалося як безпечний і швидкий нагрів елемента, так що давайте, поговоримо про AOS турмалін. Цей матеріал є надзвичайно ефективним у фен-за його здатності створювати негативних іонів. Чим більше негативних іонів, фен виробляє, тим швидше вона сохне (до 70% швидше), а також додатково турмаліну робить витонченіше, блискучим волоссям.

Дешеві фени з металевими або пластиковими елементами дифузії позитивних іонів, які викликають, щоб відкрити кутикули, створюючи сумний вигляд і багато завивають. З іонними фени ви отримаєте зворотний ефект. Іонні моделей, негативні іони, щоб зробити кутикулу залишаються плоскими, блокування в вологи і зниження завивають надати волоссю більше тіла. Ці іонні фени сохнуть швидше, ніж звичайні моделі, тому що вони Дону, АОТ кухаря або смажити вашого волосся. Замість цього, вони ламаються молекули води і позбутися від статичної електрики, яка є причиною завивають і flyaways.

Потужність:
Кількість енергії, кожна фен ручки варіюється від моделі до моделі. Однак, якщо це, AOS швидко фена ви хочете, ви повинні шукати той, який використовує більше 1800 Вт Потужність безпосередньо впливає як швидко ваш сушить волосся, так що чим більше потужність фена має менше часу ви будете витрачати щоранку під час кожного викиду.

Виїзд Салон Кармін Pro Професійний фен для ідеї швидкий професійний інструмент волосся.