унції безкоштовно, AOS керівництво з отримання засмаги взимку

Це, AOS легко отримати ідеальний загар влітку, бовтаючись на пляжі, одягнена в бікіні і з однією взимку не так вже важко небудь. Ні, ви не, АОТ потрібно їхати в найближчий тропічній країні або диска у Флориду, де сонце завжди світить. Ви можете легко його за допомогою соляріїв, які дуже популярні в ці дні. Вони надають послуги, щоб допомогти вам досягти найбільш природною сонце поцілував погляд, так добре, як те, що ви можете отримати, сонячні ванни на пляжі цілий день.

Щоб врятувати себе від опіків буквально з поганою засмага досвіду, Оз безкоштовно пропонує керівництво з отримання засмаги в зимовий період.

1. Засмага в солярії часто асоціюється з небезпеки для здоров’я, але справа в тому, вона дає більше контролю на ступінь засмаги для кожного клієнта різного віку і типу шкіри. Ви Дону, АОТ потрібно турбуватися, тому що законних салони наступні правила, щоб тримати вас у безпеці від засмаги.

2. Після того як ви, Äôve вирішив отримати засмагу, наступним кроком є ​​дослідження на кращий солярій, який пропонує дуже харчування солярії. Переконайтеся, щоб перевірити всі ваші варіанти по-різному. Ви можете попросити рекомендації від друзів або надійних джерел, які намагалися службі салони, які у вас є варіанти. Ви також можете прочитати відгуки від веб-сайтів або перевірити салон і солярій, тому що ви хочете, щоб отримати краще співвідношення ціни і якості.

3. Дону, АОТ соромитися ходити по магазинах навколо різних салонах порівняти ціни, перш ніж засмагнути. Ви Дону, АОТ повинні вибрати найдорожче, ціни можуть йти в атаку, іноді. Деякі салони пропонують найнижчу ціну, але ви, Äôll тільки отримати службу ваші гроші, AOS варто. Хороший план є ретельно вивчити потім порівняти, щоб вибрати найбільш помірною ціною.

4. Ви також можете попросити для льотчиків листівок з салонами, де ви можете дізнатися більш детальну інформацію про процедуру.

5. У фактичний сеансу засмаги, не забудьте використовувати правильний крем і втирати його рівномірно, щоб отримати бажаний ефект. Слухайте уважно на вказівки обслуговуючого персоналу, тому що його за власну безпеку.

6. Після засмаги процедура, ви повинні чекати принаймні за 48 годин до наступної сесії, щоб уникнути попадання засмаглий.

Засмага в солярії дійсно зручно і практичної альтернативою, коли ви хочете, щоб отримати ідеальний загар в зимовий час. Перевірте цю процедуру, якщо ви думаєте, що це для вас, і якщо ні, то чекати наступного літа!