наповнювачі – наповнювачів для undereyes

Оскільки ми старіємо, депресій на наших очах заглиблюватися, змушує нас виглядати затонулих і втомленим. Тіні також накладено на ці депресії, в результаті страшних темних кіл під очима. У 33 років і не завдяки років забуття (Не крем для очей, потираючи очі і поклоніння сонцю), зморшки почали з’являтися під очима і мені тепер потрібно консилер, щоб покрити мої темні кола очей.

Тепер ви можете використовувати Рестилайн наповнювачів повніти депресій під очима. Ефект буде тонким і вона буде виглядати як ви тільки що був сон хорошою ночі або повернувся з добре відпочивши свято.

процес лікування:

Після застосування знеболювання кремом протягом 30 хвилин, три ін’єкції обережно вводять під моїм правим оком і чотири ін’єкції під моєю лівою. Тиск був застосований після кожної ін’єкції для прискорення згортання крові зменшити синці. Після масажу наповнювачів під мою шкіру, тонкі голки була використана для моєї тонких ліній. Ін’єкції були безболісними і була тільки невелика біль відчуття на деяких місцях, коли наповнювач вводили всередину. Обледеніння області до і після ін’єкції, а також зробив процедуру досить зручний.

Результати:

Наповнювачі мінімізувати мої тонкі лінії і підняв Undereye області, що робить мій темних кіл під очима світліше. Мені сподобалося, що я вмів, щоб виглядати краще в менш ніж за годину, і що це тонко. Існує мінімальне утворення синців, і мені дали М’яке звернення хвилі, яка використовується світлодіодна стимулювати виробництво колагену, а також гомеопатичні трав’яні таблетки – все, щоб запобігти набряки, синці і допомогу в процесі загоєння. Я думаю, що вони працювали, бо моя шкіра виглядала добре після ін’єкцій і я був в змозі покинути клініку і піти на моє наступне призначення без макіяжу консилер.