мікротія хірургії вуха може призвести до кращого життя

Перспектива. Це слово, яке ми чуємо часто, але, можливо, ми ще не в змозі зрозуміти, наскільки концепція відтінки нашого життя. Це те, як ми вимірюємо й інтерпретувати навколишній світ, по відношенню до нашої власної точки зору.

Як правильно тіла, правильний розмір? Чому це, що одна частина тіла може бути ідеально підходить для тіла однієї людини, але не бути підходящу для інше тіло? І що більш важливо, як ці нерівні частини тіла впливає на нашу функцію.

Першою областю, щоб дивитися на те, коли справа доходить до погляду на людське тіло вуха. Для тих, хто страждає від мікротія (або буквально, «малі вухо”, вроджена деформація зовнішньої області вуха), перспектива є болючим повсякденних істину, яка повинна бути постійно стикаємося.

У деяких випадках, цей орган може тільки бути трохи менше, ніж зазвичай для цієї особи розмірами, але може зберегти той же загальний вигляд і структури, які ми знаємо, як вуха. У більш крайніх випадках, страждаючим від мікротія можуть не мати нічого, що можна було б визнати зовнішнього вуха.

Microtia може негативно вплинути на здоров’я людини в цілому ряді різних способів. По-перше, і, можливо, найголовніше, це може негативно вплинути на здатність людини чути і процесу звуки.

У той час як внутрішнє вухо може бути повністю недоторканими і функціональним, невеликий розмір зовнішнього може значно впливати на звук надходить в органі. Якщо мікротія присутній тільки на одній стороні, це може вплинути на почуття людини звуку і напрям. У важких випадках вона може навіть впливати на баланс людини.

Менш серйозно, але немає більш актуальної, мікротія не може вплинути на використання очок і навушників. У деяких випадках, це незначне роздратування може стати великою перешкодою при спробі зробити свій шлях у сучасному світі, де різні технології призначені виключно для людей з нормальним пропорційно розміру і формі вушних раковин.

Microtia також дуже серйозно, коли, враховуючи, як маленькі вуха можуть вплинути на решті частини обличчя і голови. Це може вплинути на як щелепа відкривається і закривається, створюючи довгострокові проблеми. Крім того, приплив крові до цієї області, можуть іноді бути порушені, в результаті чого довгострокові проблеми з серцем.

Цілком очевидно, що це також є проблемою при розгляді зовнішній вигляд пацієнта. Крім каліцтва, мікротія може вплинути на решті частини обличчя та голови поглядом. Маленькі вуха можуть зробити інші частини обличчя здаватися більше, ніж вони насправді.

На щастя, є надія. У пластичній хірургії для мікротія, навчені лікарі можуть resculpt і розмір вуха, щоб відповідати Вашим потребам і загальний зовнішній вигляд. При використанні будь-якого з існуючих хрящів, кісткових трансплантатів з інших частин тіла, або синтетичні структури, пластмаса хірургів може створити новий вуха, яка дозволить відновити слух і поліпшити зовнішній вигляд обличчя.

Якщо ви або хтось ви любите страждає від мікротія, не чекати ні дня. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем і знайти місцевого пластичний хірург у вашому районі, який може дати вам життя змінюється мікротія пластичної хірургії.