мої особисті секрети шкіри

Мої пацієнти на шкіру Фенікс запитують мене кожен день, доктор Ларіс, що ви будете робити для вас шкіру або які найкращі способи, щоб виглядати і залишатися молодими. Це поради та секрети шкіри я кажу їм, і здебільшого, стежити особисто.

Захистіть себе від сонця
Необхідно, щоб погрітися на сонці, щоб домогтися того, щоб “сяючий колір обличчя” стає світиться стурбованість у шкіру Фенікс, тому що він виходить з того, на сонці або засмаги кабін, кожна з яких прискорити процес старіння шкіри і збільшує ризик раку шкіри . Якщо ви повинні бути на сонці, не забудьте намазати на хороший SPF, таких як Skinceuticals Спорт SPF 45 або PCA Удосконалення захисту SPF 30. Він виготовлений з цинку, який перевершує у блокуванні як UVA і UVB променів, легко наноситься, є піт / вода докази і не втручається в макіяжі. Ви можете запитати себе, є чудернацьким SPF дійсно необхідно? Відповідь: Так, тому що більшість ФДМ продаються без рецепту не містять фізичний блок, як цинк.

Використання високоякісних медичних виробів класу шкіри
Потужні, багаті антиоксидантами продукти, такі як Prevage, вітаміни С і Е і ретинолу фактори росту щоденної необхідності, коли справа доходить до догляду за вашою шкірою. Ці продукти не тільки допомагають у профілактиці зморшок, але і будувати колаген і нормалізувати пошкоджені клітини шкіри. $ 10 зволожуючого від аптеки або із завищеною ціною кремів знайти в універмагах не в нормальному стані з медичними класу продуктів в офісах доктора. Деякі з моїх особистих фаворитів Prevage MD (це найсильніший антиоксидант на ринку сьогодні), Skinceuticals Сироватки та Obagi-C RX система – всі з яких доступні на шкіру Фенікс.

Трохи ботокса ніколи не завадить
Існує причина, чому більше 11 мільйонів чоловіків і жінок вибрали лікування FDA затверджених Ботокс косметична, тому що вона має доведені результати і дивовижні безпеки! Ботокс розгладжує і пом’якшує помірної до важкої лінії і зморшки, хоча і надає вашу природну міміку прийти до кінця. Воно також запобігає нові лінії виникнення і подальше використання, ваше обличчя почне «забувають» зморшок і вимагають менше лікування з плином часу. Phoenix за шкірою пропонує ботокс для лоба, очей (гусячі лапки) і між бровами (глабеллярних лінії).

Juvederm і Perlane мої улюблені шкірних наповнювачів
Ці гіалуронової кислоти (детальніше про гіалуронову кислоту) особи наповнювачів є кращими за своєї універсальності, вони можуть бути використані для пухких губ, щік і volumize пом’якшити зморшки і шрами. Ін’єкції швидко, відносно безболісно і триває до 12 місяців. Це може забезпечити ліфт на щоках, бровах або лінії щелепи без хірургічного втручання або значних простоїв.

Не робіть пілінг переговори з
Пілінг видаляє мертві клітини шкіри, які надають шкірі сухою, сумний вигляд. Хімічний пілінг і / або microdermabrasions неймовірно ефективною в усуненні цих мертвих клітин, тим самим покращуючи тонус і текстуру особи, щоб зробити шкіру мають природне світіння. Наші ліцензовані естетики на шкіру Phoenix може допомогти у визначенні того, що лікування краще для вашого типу шкіри.