макіяж додатки влітку Смокі очей

З гарними літніми вечорами і ледачі літні дні вперед, у вас немає сумнівів змінили свій гардероб для більш теплого клімату. Так чому б не оновити ваш макіяж теж! У цій статті я розповім вам, як оновити класичний Smokey очі в бронзових і коричневих тонах, які ідеально підходять для ваших вечорів цього літа.

Використовуйте Multi-тональні відтінки тіней для повік. Для початку, вам потрібно додати кілька доповнень до неба очі кольору тіні. Якщо ви більш справедливого особи, використовуйте бронзових і коричневих відтінків. Якщо ви більш глибокого особи, використовуйте відтінки золотого і коричнево-зелені відтінки тіней для повік. Pick 2:58 відтінків аналогічним кольором неба для цього погляду. Мені подобається ColorOn EyeEnvy-Flaunt Kit для цього м’яку Смокі очі подивитися, так як ви отримаєте всі відтінки вам потрібно в одному комплекті.

Намочити вашу щітку. Злегка вологою пензлем тіні для повік є секретом цей погляд на успіх. Злегка опустіть кисть в холодну воду, а потім промокніть надлишки води. Далі, DAB кисті в легені з відтінків тіней для повік, які ви обрали. Тампон нижню частину століття (у верхній частині вій) з кольором. Зараз з другим кольором (або остаточний колір), промокніть злегка вологою пензлем в тінь і тампон на повіку, рухаючись далі по напрямку до лінії брови, причому кожен колір для створення широкої, багатогранної Smokey очі. Спробуйте використовувати м’якою натуральною щетиною для більш рівномірного нанесення.

Лінії очей. Останній штрих для будь Smokey очі підведенням для очей. Використовуйте м’який олівець Коль, щоб пом’якшити лінії і побудувати охоплення як хотілося б. Лінія внутрішнього краю ока з темно-коричневий відтінок, який доповнює лайнера тіні ви обрали. Я б рекомендував Urban Decay 24/7 Glide-On очей олівець для своєї вершкової м’якою текстурою і довговічністю.

Літо тут і тепер у вас є кращий грим кінчик сезону. Ви нічого собі глядачів і все цікаво, що ви зробили по-різному, щоб створити тонкий, але це помітні дивитися. Як і в будь-якому застосуванні косметики, трохи практики, необхідно удосконалити свою техніку. Просто будьте терплячі, і ви будете бездоганно спортивних цього літа Smokey погляд очі в найкоротші терміни.