здоров’я та краса повинна бути ваша concern_

Ви помітили, що носити косметику стала більш популярною, ніж будь-коли раніше? Жінки відчувають себе змушеними носити фонд і макіяж. Вони починають думати, що це нормально “не дивитися”, як вони реально дивитися. Чому це так? Чому жінки відчувають себе більш ніж коли-небудь, що їх зовнішній вигляд так чи інакше скомпрометовані без макіяжу? Чи може це бути через “ідеальний образ”, що ЗМІ оприлюднили? Безсумнівно, так. Але, він також включає в себе щось набагато більш фундаментальне. Дещо, що підступно проник в наше життя.

Що змінилося?

У минулі роки, жінки просто “налаштувати” свої обличчя за допомогою всього лише трохи туші і помади. Чому це сталося? Життя взагалі була іншою. Їжа була більш природним. Харчування було зроблено тільки в рідкісних випадках. Сім’ї їли страви домашнього приготування. Овочі та фрукти були зібрані із саду. М’ясо не було наповнений гормонами. Життя було менш напруженою. Все це сприяло здоров’я і благополуччя. Ви пам’ятаєте, коли ожиріння було рідкістю? Більшість жінок взагалі відчував себе добре про свою зовнішність і фігури. Все, що змінилося сьогодні. Замовчування акне, розацеа, розширені пори, жирна шкіра, це норма. У нас в основному уклала, “я б не бачив ніхто, носячи мій макіяж”, епохи.

Як жінки відчувають?

Макіяж став як маска, за якою приховувати. Бояться, що якщо вони дозволяють їх пильність, люди будуть менше думати про них. Леслі Блоджетт, 28-річний агент з нерухомості, сказав, як вона відчуває себе різні, коли нафарбована. “Коли я прокидаюся, я б ніколи не відповісти на стукіт у двері не надягаючи мою косметику перший”, сказала вона в недавньому інтерв’ю. «Я раб своїх дзеркало, я заглянути в його незліченну кількість разів протягом дня, щоб переконатися, що моє обличчя виглядає саме так!” Звичайно, всі ми не задоволені деякі структурні особливості нашого обличчя, але ці основні риси не те, що жінки намагаються прикрити. Різних проблем шкіри, здається, найважчий для більшості жінок.

Як відчувати себе краще?

Замість того щоб жити за голими масці мінералів і насправді не відчуваю себе дуже добре про себе, чому б не взятися за корінь проблеми? Лише дуже небагато проблеми догляду за шкірою справді не-поправимо. Отже, що потрібно зробити? Насамперед визнати проблему і фактичною причиною проблеми. Це, звичайно, не може бути так просто. Часто проблеми шкіри насправді дієтичні проблеми, які з’являються в обличчя. Не обманюйте себе швидких рішень і обману, які пропонуються рекламодавців. Якщо проблема була з вами протягом багатьох років, швидше за все, немає таблетки або крем, швидко виправити. Дізнайтеся, пошук в Інтернеті Які справжні причини цих проблем. Або ще краще, відвідайте шановного магазину здорової їжі, і з’ясувати, які продукти або добавки можуть допомогти вашого стану. Не здаватися легко, тому що ваша шкіра спосіб тіла показати вам, що є щось не так всередині.

Чи повинен я піклуватися про мою шкірою?

Часто проблеми з шкірою є результатом поганої звички. Звички складніше зламати, ніж визнати. Якщо ми не визнаємо їх самі, наш останній курорт, щоб хтось вказати на це нам. І це те, що ми тут, щоб можливо допомогти. Так що ж є найбільш поширеною поганої звички догляду за шкірою? Очищення шкіри! Так, безумовно, найбільш руйнівним практика неправильного миття обличчя. Це часто причиною плями, забиті пори, дерматит і почервоніння. Ліки від цих проблем є простими. Визнаючи, що ваші улюблені миючим засобом є причиною проблеми є важкою частиною. Чому? Помилкові твердження рекламодавців! Краса і бар-мило стали очищення методом вибору для більшості жінок. Але тільки тому, що щось популярною не робить його кращим вибором. Якщо ви подивитеся на залишок, що залишилися в раковині після ви миєте обличчя, ви дізнаєтеся, що я маю на увазі. Цей залишок несе відповідальність за більшу частину проблеми догляду за шкірою.

Чи є моя досить м’яким миючим засобом?

Наступною найбільш поширеною проблемою є суворість чистячі засоби. Вони повинні бути настільки незначними, що після промивки його, ваше обличчя не повинні відчувати необхідність зволожуючого крему. Тепер, я не кажу, що вам не потрібен. Але, ви не повинні мати щільний, свербіж почуття. Якщо ви це зробите, то ви повинні знайти миючий засіб, який м’якше. Більшість продуктів особистої гігієни містять Лауретсульфат натрію або лаурилсульфат натрію ефіру. Це поверхнево-активна речовина, що, як відомо, викликають роздратування після тривалого використання. Якщо ви виявите, що ваші засоби особистої гігієни містять це поверхнево, шукати іншого продукту. Читайте етикетки інгредієнт ретельно, щоб упевнитися, вільний від цієї хімічної речовини. Ваша шкіра буде краще в довгостроковій перспективі без нього. Ви можете навіть знайти деякі проблеми зі шкірою у вас дозвіл найближчим часом. Ви можете навіть знайти собі прикриваючись менше макіяжу, і відчувати себе краще про себе, ніж ви коли-небудь раніше. Ця перевага бути стурбовані не тільки здоров’я і красу.