догляд за ногами – як дати ногам більше підтримки при носінні високих каблуків

Високі підбори змусять вас виглядати тонше, вище і сексуальніше, і немає нічого поганого в їх носіння. Тим не менш, помірність є ключем, носити їх час від часу, а не весь час. Високі підбори основною метою є змусити вас виглядати хорошими вони не призначені для поліпшення здоров’я ваших ніг. Носіння високих підборів, особливо якщо ви носите їх весь час, може поставити крайні тиск на кістки в ногах і їх відсутність підтримки може викликати проблеми з сухожиллями.

Якщо ви носите високі підбори багато, то ви будете викликати проблеми для ваших ніг в довгостроковій перспективі. Тим не менш, за допомогою декількох змін, які можна ще носити високі підбори, коли це необхідно, і в той же час дати ці ноги трохи більше підтримки і допомоги. Спробуйте ці пропозиції за розмір:

1) Якщо ви їздити на роботу, і ви повинні носити офіційний одяг плаття, використовуйте тренерів, поки ви подорожуєте на роботу і назад. Ви можете взяти їх і прослизнути в п’яти, коли ви негайно прибути в офісі.

2) Якщо у вас є носити високі підбори, вибрати стиль, який має квадратний каблук, оскільки вони забезпечують велику підтримку на ноги і щиколотки. Загострений стилет ставить більше тиску на ноги особливо п’яти.

3) Намагайтеся уникати носити нейлону або поліестеру панчохи і колготки, як вони запобігають шкіру від дихання. Якщо ні циркуляції повітря навколо ваших ніг, ви більш схильні до розвитку шкіри ускладнень, таких як грибкові інфекції і ноги спортсменів. Спробуйте через дня не одягаючи якого або колготки і коли ви носите їх використовувати ті, які зроблені з натуральних матеріалів, таких як бавовна або тонка шерсть.

4) Якщо ваші ноги були вкриті протягом значного часу шкіра може швидко висихають і тріскатися, коли ви носите сандалі або шльопанці. Рішенням цієї проблеми є масаж якості крем для ніг в шкіру перед сном. Для ще кращого результату ви можете помістити або шовкової або бавовняної шкарпетки після масажу в кремі. Роблячи це, ваші ноги будуть гладкою і шовковистою до того часу, ви встаєте вранці.

5) Якщо ви виявите, що ваші ноги стають всі кісточки, мозолі і пухирі, то, це попереджувальний знак, що вам потрібно змінити вашу взуття. Таким чином, почати носити належну устаткована взуття, яка забезпечує підтримку вашим ногам. Вони будуть вам вдячні за це.