Як вибрати кращий особи миючі засоби

Подивимося правді в очі. Перш за все, особи миючі засоби повинні бути безпечними і ніжним. Інгредієнти повинні бути всі природні і найвищої якості. Багато з інгредієнтів в скрабів і відлущуючих може зробити невелику кількість пошкоджень, які можуть додати до великої біди, в довгостроковій перспективі.

Хронічне запалення є однією з причин клітинного старіння, коли справа доходить до зовнішнього вигляду шкіри, запалення в тканинах ушкодження волокон колагену. Коли колагенові волокна пошкоджені, вони стають слабше. У результаті втрачається пружність і провисання шкіри.

Дратує інгредієнтів, таких як ті, що в Ексфоліант особи миючі засоби, викликають невеликі кількості запалення. При використанні на регулярній основі, це запалення може стати хронічним. Одна з перших речей, які ви бачите після використання цих грубих очисників є почервоніння. Почервоніння є симптомом запалення.

Більшість мило містить штучних хімічних речовин, які сприяють запаленню і деякі з них викликають утворення вільних радикалів. Вільних радикалів є ще однією причиною клітинного старіння. Лікарі вважають, що це є основною причиною зморшок, тонких ліній, провисання й інші ознаки віку.

Замість того, щоб хімічні речовини, які викликають утворення вільних радикалів, мило має містити інгредієнти, які нейтралізують або збирати вільні радикали. Ті інгредієнти, звані антиоксидантами. Вітамін Е є одним з найбільш поширених антиоксидантів, які можна знайти в багатьох продуктах по догляду за шкірою. Єдиною проблемою є те, що більшість компаній використовують синтетичний, штучний вітамін Е.

Природного вітаміну Е є відмінним антиоксидантом, але активність синтетичній формі ніколи не була в порівнянні з природним. На думку експертів в області охорони здоров’я природні, синтетичні матеріали не так добре, тому що вони не можуть бути точно так само як те, що відбувається в природі.

Деякі з кращих особи миючі засоби містять натуральний вітамін Е та інші антиоксиданти, зокрема активний мед чайного дерева. Манука має антиоксидантну і антибактеріальну активність. Таким чином, це відмінний вибір для мила і гелю для душу. Це біологічно, що не шкідливих для навколишнього середовища і, замість того, викликаючи запалення, зменшує запалення.

Інші інгредієнти, які зменшують запалення і боротися з вільними радикалами включають масло ши, гамамелісу і функціональних кератину. Функціональні Кератин є природним білка, виділеного з овечої вовни, який був досягнутий розчиняються у воді, з використанням нових методів, не пошкоджуючи активність білка. Це один з білків, які складають зовнішні шари шкіри, і було показано в клінічних дослідженнях для стимулювання виробництва клітин шкіри, зупинити запалення, лічильник вільних радикалів, підвищення твердості і поліпшити утримання вологи в шкірі.

Щодня особи миючі засоби звичайно не містять функціональних кератину, але є деякі чудові глибокого чищення маски, які роблять. Маски також містять екстракти з глини, які поглинають надмірне масла і витягнути бруд з пір.

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. При регулярному використанні маски можуть допомогти вам затримати ознаки віку і мають більш яскраву перспективу, в більш красивої шкіри. Об’єднайте це з щоденним використанням ніжного особи миючі засоби, а потім ефективні зволожувачі і у вас є виграшна омолоджуючі плану.

Щоб дізнатися більше про унікальні інгредієнти для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.