Підтяжка обличчя до і після – історію позаду фотографій

Підтяжка обличчя до і після пострілу не розповісти всю історію. Коли більшість людей думає про те, підтяжку обличчя, вони шукають до і після фотографії. Але скільки ви дійсно можете довіряти тому, що ви бачите?
Не так багато.

Деякі до і після пострілу підфарбовані цифрова фотографія засоби редагування, або прийняті з використанням оману освітлення і кутів. Макіяж методи також використовуються, щоб приховати неприродний вигляд, що деякі процедури викликають підтяжку обличчя.
Так що, коли ви подивіться на ці фотографії – мати вирішальне значення, і не забудьте також отримати іншу важливу інформацію.

Багато пацієнтів переконані, вибрати певну хірурга над іншою після перегляду до і після фотографії роботи хірургів. Хоча має сенс попросити, щоб побачити такий портфель, це також хороша ідея, щоб поговорити з колишнім пацієнтом, так що ви можете отримати з перших рук звіт досвіду, а також перевірити результати процедури для самостійно.

Існує й інша сторона отримує підтяжку обличчя, що ці контрастні фотографії не говорити. Тобто кількість часу, протягом якого остаточні результати стають очевидними. Деякі люди вважають, розчаровані в результатах, хоча вони ще не досягли піку появи зміни кривої. Після цього моменту шкіра починає провисати ще раз. Через кілька років ця робота буде скасовано.

Це, однак, не повинно відмовити вас від необхідності хірургічного втручання. Підтримуючи до здорового способу життя, ви можете продовжити термін, на який буде тривати результати. Крім того, друга процедура часто коштує менше, ніж перший. Не забудьте проконсультуватися з хірургом щодо очікуваного періоду часу, для якого результати вашого підтяжку обличчя процедура має тривати, так що ви знаєте, чого чекати, і немає ніяких несподіванок. Отримання всієї інформації має вирішальне значення для задоволення кінцевого результату.