Природні Новини мило отримати бруд на комерційній мила

Чи використовуєте ви природних мило або барі хімічних миючих засобів? Чи можете ви розповісти різницю між ними?

Чи знаєте ви, що більшість людей не знають, що є різниця?

У супермаркетах і продуктових магазинах можна знайти головним чином хімічних миючих засобів. Вважається, заміна натурального мила ми використовували до винаходу комерційних хімічних речовин. Хімічних інгредієнтів розроблені у великих компаніях і покласти в миючих засобах, вплив цих хімічних речовин на шкіру було невідомо, поки через кілька десятиліть потому. За ці десятиліття ми помітили багато нових умовах шкіру збільшиться в загальній популяції. Перед основними світовими війнами, тільки натуральні інгредієнти, які були були довірені для догляду за шкірою протягом тисяч років. Світові війни принесли на хімічний вік, коли була нестача природних інгредієнтів мило на світові ринки. Хімічні були дешевші і дуже ефективні при видаленні бруду з поверхні шкіри, на жаль, це було також добре при видаленні занадто багато, вбиваючи багатьох інших функцій шкіри в процесі.

Миючі засоби вважаються більш вигідними для великих виробників.

Чому? Оскільки вартість хімічних інгредієнтів є набагато нижче, наприклад, лаурилсульфат натрію, піноутворювач. У результаті вхід цих хімічних речовин при виробництві, вартість виготовлення знижується. В даний час останні такти миючий засіб мило коштувати менше для споживача, ніж натуральне мило. Ось чому це дуже важко, якщо не неможливо, знайти якості натуральне мило більше в продуктовому магазині. Звичайно, сьогодні все більше і більше людей, здається, є погані реакції шкіри до впливу миючих засобів в результаті покупки дешевих барів мило хімічних речовин. Все більше і більше людей розуміють важливість лікування себе з природних альтернатив. Тому компанії почали бачити споживачі повернути назад довіреною природного лікування по догляду за шкірою і почали додавши кілька натуральних інгредієнтів для їх миття хімічної і спробувати продати вам “це альтернативою” погана ідея, щоб почати с. Що таке точка пральні з хімічним милом, яке має кілька натуральних інгредієнтів, доданих для маркетингових цілей? Ви повинні завжди використовувати 100% хімічної вільної натуральне мило. Завжди.

Натуральне мило є екологічно безпечним … хімічні мила шкоди екосистемі

Глибокі проблеми виникли з інтенсивного використання триполифосфата натрію, який може містити до 50% за вагою миючих засобів. Розряду розчинних фосфатів у природних водах призвело до стан, який називається евтрофікації озер, струмків і океанів. Це технічно цвітіння фітопланктону, який позбавляє воду життя кисень і тварин, створюючи негативний вплив на навколишнє середовище. У зв’язку з фосфатними домішками, між 1940 і 1970 “кількість фосфатів у стічних водах міста збільшилося з 20000 до 150000 тонн на рік.” У зв’язку із збільшенням фосфатів, цвітіння водоростей пишно розрослася від надлишку фосфору і споживали велику частину кисню у воді, вбиваючи риб і рослин.

Так що не тільки робить комерційний збиток нашої шкіри милом, але, як ми моєму всі залишилися хімічні реактиви у ванні, вона вибігає в наших річках і озерах, океанах та грунті. Чим більше ми миючі засоби на вітер, гірші речі стають для нас за великим рахунком. Вбивство риб і рослин, що робить наше середовище більш і більш нестійким і отруювати себе в той же час.

Подивіться, що деякі компанії з розробки природних мила роблять про це, це дуже чутливе питання в штаті Гаваї, де збереження природної екосистеми має першорядне значення: North Shore миловарний завод і Гавайських ванни і тіла.

Єдиною альтернативою є тільки придбати і використовувати натуральні продукти, мило для здорового догляду за шкірою і щасливою Землі.