Нью-Йорк естетичний консультантів пропонує сучасні косметичної хірургії рішення

Нью-Йорк естетичної консультантів є одним з найбільш шанованих косметичних практику хірургії в Нью-Йорку. Їх команда під керівництвом доктора Рональда Шелтон, який є сертифікованим дерматолог і косметичний хірург з великим досвідом роботи в цій галузі. Доктор Шелтон і його команда медичних працівників пропонують високорозвиненою косметичних процедур з використанням новітніх технологій та обладнання для отримання відмінних результатів.

Один з найпопулярніших процедур, пропонованих на об’єкті є ботокс, який може допомогти видалити зморшки і лінії похмурого погляду майже миттєво. Це мінімально інвазивна процедура, яка може бути виконана зручно і пацієнт може просто піти з оновленою зовнішністю і майже без простоїв для відновлення. Доктор Шелтон також пропонуємо інший сучасний, FDA затверджених техніка для відновлення шкіри називається Fraxel. Це лікування шліфування шкіри з дуже ефективні результати для пацієнтів, які страждають від лінії навколо очей, пігментних плям, рубців через прищі і меланодермії.

Деякі пацієнти хочуть уникнути ін’єкцій ботокса або інших інвазивних процедур для поліпшення їх зовнішнього вигляду. Нью-Йорк естетичної консультантів є сертифікованим постачальником неінвазивної рішення під назвою термаж для таких пацієнтів. Це ідеальний омолоджуючу лікування для пацієнтів, які не люблять пластичної хірургії та ін’єкцій. Інший новий метод лікування, який став дуже популярним на анти-старіння лікування шкірних наповнювачів, які буквально заповнює дерми або додає обсяг шкіру обличчя для видалення зморшок. Рестилайн і Радіесс є одними з кращих доступних лікування шкірних наповнювачів, які пропонує доктор Шелтон.

Для пацієнтів, які повинні зменшити небажані кишені жиру з організму, доктор Шелтон пропонує новаторською нову процедуру, звану Coolsculpting по Zeltiq. Це ніжний, неінвазивна процедура, яка забезпечує майже природно виглядають результатів. З іншого боку, надійний і перевірений метод ліпосакції пропонується пацієнтам, які готові пройти відносно більш інвазивна процедура для дуже ефективні результати. Нью-Йорк естетичної Консультанти також пропонує лазерні процедури для омолодження шкіри і видалення волосся для пацієнтів, які потребують ефективних косметичних рішень для гладкою і шкіра виглядає молодшою.