Міфи Exposed нігтів

Вони захищають кінці пальців рук і ніг від травм. Вони допоможуть вам підібрати речі. Вони також стануть в нагоді, коли у вас свербіж, яка повинна бути подряпана.

Справді, нігті допомагають нам виконати багато завдань, але вони також є предметом багато міфів і помилок. Як не дивно це звучить, коли справа доходить до догляду за нігтями, багато людей знаходяться в невіданні і дізнатися більше про Доктор Філ, ніж про свої власні нігтів!

Щоб прояснити все, що у вас є неправильні уявлення про ваших нігтях, прочитайте статтю нижче люб’язно Somasin AFS, відповіддю природи для впертих грибкових інфекцій нігтів, які важко піддаються лікуванню. Somasin зроблений з унікального трав’яна суміш, яка дозволить відновити здоровий блиск ваших нігтів і блиск всього за сім днів.

Нігті отверджувачі і желатин зміцнить нігті. False. Комерційна отверджувачі нігтів вони містять речовини, які зміцнюють нігті. Але, роблячи це, вони також роблять нігті менш гнучкий і схильний до більш легко зламати. Так як нігті приймають великий тиск у повсякденному житті від діяльності, як робота по дому, миття посуду, і озеленення, вони можуть виграти від зволожуючих кремів, які містять вазелін або мінеральне масло.

«Кращий спосіб виростити міцні нігті, щоб переконатися, що вони знаходяться зволоженою. Оскільки нігті взяти багато зловживань в повсякденному житті і неодноразово піддаються суворим миючі засоби та хімікати, які можуть висушити їх, важливо, щоб тримати їх зволоженою. Більшість зняття лаку є спиртовій основі, тому особливо важливо, щоб зволожити після видалення лаку для нігтів “, сказав Ентоні Дж. Jannetti в” цвях міфи догляду і факти »у веб-сайт третього століття.

Що стосується желатину, вона не має ніякого впливу на зростання нігтів і сили. Це була рекламна кампанія, яка почалася в 1890-х роках, коли Чарльз Нокс желатин створені з відходів залишилися бійню. Нокс стверджував, що це відходи зміцнять нігті, так як копита корови були сильні. На жаль, це не так, навіть якщо ви їсте вантажівка з желе, ваші нігті будуть як і раніше стають потрісканими і ламкими, якщо вони постійно піддаються впливу води. Носіння рукавичок має більше сенсу.

Напружте кутикулу назад, щоб допомогти ваші нігті рости. False. Це погана ідея, так як ви можете травмувати кутикулу і нігті піддавайте до цілого ряду проблем, включаючи неприємний бактеріальних і грибкових інфекцій. Для вашої безпеки, не чіпай, що кутикулу!

“Кутикулу це бар’єр, який захищає шкіру і тонку матрицю нігтя, або« корінь »з цвяха. Розсуваючи на кутикули може травмувати його і піддавати paronychium або складка шкіри навколо нігтя, для бактерій і призводять до інфікування , “сказав д-р березня VanBeek, доцент кафедри дерматології, Університету Айови медичного коледжу в Айова-Сіті.

Штучні нігті добре для вас. False. Інша погана ідея, якщо у вас ламкі нігті або рецидивуючі грибкові інфекції, так як вони можуть погіршити цих умов. Коли носити безперервно, штучні нігті можуть затримувати вологу, що робить їх ідеальним живильним середовищем для бактерій і грибків. Вони також можуть викликати алергічні реакції у деяких людей.

«Люди з ламкі нігті повинні мінімізувати кількість травм, пов’язаних з вилученням або зміною штучних нігтів. Хімікати, використовувані для розчинення зв’язок між штучними нігтями та нігтьової пластини може вичерпатися нігтя і пошкодити нігті, якщо використовувати занадто часто. Для людей з здорові нігті, штучні нігті можуть бути прекрасні, поки вони не носили безперервно, “VanBeek сказав.

Якщо ви втомилися від грибкових інфекцій нігтів і турбуються про дорогі всередину протигрибкових препаратів та їх побічні ефекти, спробуйте Somasin AFS, всі природні трав’яні формули, яка поверне ваші гарні нігті.