як носити гребінець завісу та весільні гребені

Для наречених, які не мають ніякого досвіду з розвиваються весільну зачіску або вибрати головний убір і вуаль (або рішення піти без), розуміючи, як прикріпити і прикрашають різні компоненти можуть бути проблеми. У сутінкової зоною називається планування весілля, просту концепцію гребінець, наприклад, може приймати різні форми.

У вашому повсякденному житті, гребінець, ймовірно, то для запуску через ваші волосся вранці приборкання нічний зв’язок. Ваш перукар буде, звичайно, використовувати цей тип гребінця при створенні вашого весільні зачіски, але є і дві інші версії весільні вам може знадобитися, а також: гребінець для кріплення завіси і один, щоб прикрасити Ваше волосся. Вибір за вами чи не буде мати обидві версії, ні, або від одного до достатньо для використання.

завісу гребінця

Коли ви купуєте вуаллю, вона часто приходить прикріплена до основної гребінь. Ця завіса гребінь чисто функціональним і не буде видимою частиною вашого фату або зачіску. Він просто дозволяє забезпечити завісу до верхньої або задньої частини голови. Перевага використання цього типу гребінця з вуаллю, що ви можете видалити завісу після церемонії, залишаючи недоторканими вашої головний убір для прийому.

Розмістити даний тип гребінь, вставте його у ваші волосся – вниз, якщо ви носите вашу завісу в спині або у напрямку до задньої частини голови, якщо ви носите завісу зверху – так що волосся покриває зуби і завіса приховує верхній частині гребінки. Для більш надійної основі, вставте гребінець з кутовим потім поверніть назад на своє місце після того, як гребінь у волоссі. Ви можете зробити гребінь більш безпечним, при необхідності, з Боббі або шпильки для волосся.

Ці гребені можуть бути різної ширини і довжини і з дроту або пластику. Провід гребені коштувати більше, ніж пластик, але більш універсальними і можуть бути прикріплені при необхідності (на відміну від пластику, який товщі і більш громіздким).

декоративні гребінь весільні

На відміну від простої вуаллю гребінці, декоративні гребені весільні існують, щоб їх бачили. Вони можуть бути ідеальний акцент для вашого вуаль, або додати інтересу до вашої зачісці, якщо ви йдете завісу менш або видалити завісу для прийому. Діапазон стилів і розмірів роблять їх універсальним і може підвищити самих зачіски, від класичних до багато. Вони можуть бути простими, але елегантними, залежно від того, як вони оформлені, але також може створити менш формальний погляд, ніж деякі інші головні убори.

Гребені можна носити на верхній, бічній або задній частині голови. У задній частині, ви можете забезпечити більшу гребінець під купою Вертикальна локони, навколо французьким акцентом, або під низько посаджені булочку. З одного або з обох сторін, ви можете носити менший гребені для елегантного стилю, а більший головний убір. Декоративні гребені можна також носити на верхній, щоб допомогти тримати волосся на місці або функції, скільки тіару. У самому справі, ви навіть можете купити діадеми прикріплені до гребінця замість вбудованого в типову групу.

тіара Комбс

Ви чули про діадеми і ви чули про гребінці, але ви можете не знати, що існують також тіара гребені. Вони виглядають як тіари, але тримати ваші волосся або вуаль на місці, як гребінець. Ці декоративні гребені зроблені із зубами розташовані під таким кутом, прикрашена частина стоїть прямо при підключенні до вашого волосся з фронту (на відміну від задньої або бічної гребінці, які зроблені з прикрасою прикріплені плоскі проти або паралельно розділі зубів ).

об’єднання завісу і декоративні гребені

Деякі наречені вважають за краще носити паранджу і декоративні гребінь, як один шматок. Ви можете зробити це шляхом приєднання завісу безпосередньо тіару або іншого зверху / позаду гребінь а не простий гребінь завісу. Це зменшує кількість фішок, які ви повинні мати справу з при розробці зачіски для церемонії, але обмежує ваші варіанти для решти дня. Вам доведеться видалити обидві ваші головний убір і вуаль або зберегти ваші завісу незайманою протягом вечора.

Який би тип гребінця ви використовуєте, пов’язана з вашим стилістом в рішенні. Він або вона, швидше за все, цінний внесок у те, що розміри і типи, швидше створити погляд, ви бажаєте, забезпечуючи при цьому ваші волосся залишається приголомшливо красивий протягом дня і ввечері.