як колаген та еластин роботи по шкірі дізнатися правду

Я був в люті після прочитання про це. Ви можете бачити так багато шкіри продуктів рекламується великих компаній, стверджуючи, щоб дати вам зморшок вільної шкіри тільки тому, що вони містять колаген та еластин всередині. Ці компанії розраховують на те, що більшість людей не знають, як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі. Здивований? Зачекайте, це ще не все.

Як колагену і еластину, роботи по шкірі
Справа в тому, що вони цього не роблять. Як відомо тепер, що ці білки допомогти у збереженні пружної шкіри і твердою. Це зниження їх рівня, який фактично робить шкіру пухкої і призводить лінії і зморшки у формі. Таким чином, логічно випливає, що підвищення рівня цих білків в організмі має бути достатньо, щоб видалити зморшки.

Те, що не відомо, однак, полягає в тому, що молекули колагену і еластину занадто великі за розміром бути вбирається в шкіру при місцевому застосуванні. Більшість кремів у будь-якому випадку не можуть проникати глибоко в шкіру. Таким чином, використання крему, що містить колаген як інгредієнт не матиме жодного впливу на вашу шкіру взагалі.

Рішення
Що вам дійсно потрібно, це спосіб збільшити виробництво цих білків всередині вашого тіла. Це природний і найнадійніший спосіб, щоб видалити всі зморшки від вашої шкіри. Є деякі природні інгредієнти, які допоможуть вам зробити саме це. Давайте поглянемо на деякі з них.

Кращі натуральні інгредієнти, які ви можете знайти для видалення зморшок є Cynergy ТЗ. Це витяг з вовни овець Нової Зеландії був знайдений для підвищення колагену і еластину в організмі. Це робить вашу шкіру тугий і фірми і робить її пружною знову.

Активний Манука Мед являє собою особливий вид меду, який також ефективний на стимулювання колагену і еластину регенерації в шкірі. Його антибактеріальні властивості допомагають у підтримці шкіри захищені від бактеріальних інфекцій теж.

Nanobelle CoenzymeQ10 або коензиму Q10 є потужним антиоксидантом, який підтримує шкіру в безпеці від пошкодження вільними радикалами. Він проникає глибоко в шкіру і має сильну протизапальну дію зморшок.

Завод масла макадамії і авокадо також допомагають у зволоженні шкіри і видалення сухості, який часто закрадається разом із зморшками.

Тепер, коли ви знаєте, як зробити колагену і еластину, роботи по шкірі, ви можете прийняти обгрунтоване рішення про те, як прибрати зморшки від вашої шкіри. Використання натуральних інгредієнтів, про які ми говорили вище, може дати вам назад гладкою, пружної шкіри ще раз.