як же людський вік тіла

Старіння є однією з тем, що людина не зрозумів повністю. Тому що це відбувається з кожним з нас, більшість людей просто прийняти її такою, якою вона є. Це постійний і передбачуваний процес, що тягне за собою зміни і розвитку в організмі або об’єкта з плином часу. Він складається з безлічі процесів, що не може бути віднесені до одного події.

Це може допомогти, якщо ви вважаєте це таким чином. Кожен органічного життя дуже схожий на речовину. Вона має термін придатності. З часом, зниження функції органу. Це включає в себе всі системи організму. Як продукти харчування, вона може зіпсуватися. Ви можете зберегти нову упаковку зернових протягом року або близько того. Вона являє собою термін зберігання зернових. Щоб отримати максимальний термін придатності, слід подбати, щоб відповідати рекомендованою практикою зберігання. Проте, незалежно від того, що ви робите, немає ніякого способу запобігти зміни смаку і текстури, як спливає час. Чому?

Продукти харчування, як і людське тіло, існують за певних умов. Навіть в ідеальному стані, продукти харчування не може уникнути її термін придатності. Без охороняються його зберігання, він може швидко погіршитися до закінчення терміну дії закінчився.

Термін придатності людини є більше 100 років. Тим не менш, гени, вплив навколишнього середовища і способу життя може серйозно змінити тривалість життя людини. В даний час, в середньому тривалість життя людини, в середньому становить близько 75 років. Крім того, багато очевидних причин, як забруднювачі повітря, економічної ситуації та доступу до медичної допомоги також впливає на тривалість життя.

Крім зовнішніх шкідливих впливів, генетичні фактори передаються поколіннями також сприяють старінню. Спадкових ознак робить швидкість старіння відрізняються від однієї людини до іншої.

Після людини перестає бути росте, починається процес старіння. Як тіло підготовки знижується, спадкові ознаки більшою мірою схильні до розвитку. Людським істотам більш схильні до різних захворювань, як імунної функції, зменшується.

Як тільки організм перестає розвиватися, процес старіння починається. З часом, ставка збільшується в геометричній прогресії. Старіння в людському відноситься до багатовимірним процес фізичного, психологічного та соціального зміни.

Ефекти старіння такі ж, в кожному особистість. Для того, щоб зберегти наші тіла, важливо визначити ми старіємо, перш ніж приступати з конкретного питання.